Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Velká letní SOUTĚŽ - Rozdáváme 1000 piv a wellness za 100.000 Kč!

28.08.2020

Zaregistrujte se do letní soutěže Radia Kroměříž a vyhrajte letní osvěžení - pivo Zubr, nebo Royal Dog cider, rozdáváme i vouchery po celém česko/slovensku - nejen wellness víkendy pro 2 osoby, ale i týdenní dovolenou v Krkonoších!

Pošlete celé své jméno a tel. číslo na email soutez@radiokromeriz.cz!

Kdykoliv vyhlásíme vaše jméno, volejte do studia Radia Kroměříž na 577 477 123 a vyberte si svůj dárek z letního kalendáře Radia Kroměříž.

O co soutěžíme
· hlavní cena - týdenní dovolená v Krkonoších ve Špindlu pro 4 osoby
· 1000x pivo Zubr Grand nebo Royal Dog Cider 
· víkendové pobyty v luxusních hotelech
· víkendové pobyty pro dva s procedurami (např. masáže, sauny, vířivky)

Rozdáváme 1000 piv a wellness za 100.000 Kč!

:::::::::::: SEZNAM VÝHER :::::::::::: 
Pivo ZUBR GRAND - 4x chmelený ležák ZUBR Grand - vítěz soutěže Zlatý pohár PIVEX 2019. Letní osvěžení vám přináší Royal Dog Cider - jedinečný cider s královskou porcí vyzrálých jablek z prosluněných moravských sadů. www.zubr.cz

Hotel Erika ***+, Špindl - hlavní cena - rodinný apartmán na týden - léto 2021 pro 4 osoby se vstupem do aquaparku + víkendové pobyty www.HotelErika.cz

HOTEL zámek BERCHTOLD - ubytování na zámku pro dva na dvě noci s prohlídkou zámku. www.zamekberchtold.cz

Chateau St. Havel **** - wellness hotel a Hotel Tančící Dům Praha **** - vouchery na ubytování na luxusních adresách www.svatyhavel.cz a www.hoteltancicidum.cz

Pytloun Grand Hotel Imperial v Liberci a Pytloun Boutique Hotelu Prague - ubytování v designových, špičkových hotelech pro dva. www.pytloungrandhotelimperial.cz a www.pytlounhotelprague.cz

NH Collection Prague - navštivte jediný hotel s vlastní lanovkou v Praze s krásným výhledem a zážitkovým wellness - www.nhprague.com

Hotel Eufória *** Nová Lesná Vysoké Tatry - wellness víkend pro dva s výhledem na Lomnický Štít - www.hoteleuforia.sk

Hotel Most Slávy *** Trenčianske Teplice - lázeňský hotel s procedurami pro dva na celý víkend - www.hotelmostslavy.sk

:::::::::::: REGISTRACE :::::::::::: 
Do soutěže se můžete zaregistrovat (přihlásit) každý, kdo pošlete email na soutez@radioKromeriz.cz (uveďte své jméno a telefonní číslo).
Pozor - limit je jeden email za jeden den. Čím více emailů pošlete, tím větší máte šanci na výhru. Pozor, vyhrávají jen ti, kteří zavolají z registrovaného čísla. Registrace probíhají od 10. 7. do 27. 8. 2020!

:::::::::::: SOUTĚŽNÍ KOLA :::::::::::: 
Ve vysílání Radia Kroměříž budeme několikrát denně vyhlašovat jména zaregistrovaných posluchačů. Pokud své jméno uslyšíte, zavolejte do Radia Kroměříž na číslo 577 477 123. Kdo se dovolá jako první, má šanci soutěžit. Jména posluchačů budeme vyhlašovat od 1. srpna 2020.
Pozor - jména výherců, která budeme vyhlašovat, se mohou několikrát denně opakovat. Proto pokud se nedovoláte, nezoufejte, v dalším kole vás klidně můžeme vyhlásit znovu. 

:::::::::::: PRINCIP SOUTĚŽE :::::::::::: 
Moderátor vyzve posluchače, aby si vybral svou cenu a to tak, že posluchač řekne jedno číslo z letního "kalendáře" - jedno políčko.
Moderátor následně otevře výherní pole a oznámí posluchači, co vyhrál. Pokud se posluchač trefí do výherního pole, které je už ("odsoutěžené") otevřené, může to zkusit příště. Výherce můžeme vyhlásit během soutěže vícekrát. 
Seznam "odsoutěžených" polí budeme nepravidelně zveřejňovat v tomto článku na webu Radia Kroměříž. Proto raději poslouchejte, vše si zapisujte a vyhrávejte :-) 

:::::::::::: SEZNAM ODSOUTĚŽENÝCH POLÍ :::::::::::: 
Zatím jsou ve hře všechna pole. 

Podmínky účastí v soutěžích Radia Kroměříž: