Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Psí domov s Radiem Kroměříž

03.09.2017

Rádio Kroměříž a Městský útulek pro psy Čápka hledají pro opuštěné mazlíčky nové páníčky. Pomozte i vy, fotky pejsků a informace najdete na www.radiokromeriz.cz www.utulekkromeriz.cz

Zájemci se mohou přijít podívat na pejsky v návštěvní hodiny, mohou je vzít i na procházku a více se s nimi seznámit. Děkujeme za podporu!

LENTO - kříženec, pes. Věk 2 roky. Trochu nedůvěřivý, dominantní pes. Byl vrácen z adopce z důvodu, že začal na člověka vrčet, když se po něm něco chtělo. Potřebuje důsledného a klidného člověka, kterého se naučí respektovat. Není vhodný k dětem ani k dalšímu psovi. Vhodný na zahradu. Váha 16 kg.JULINA - kříženec jack russel teriér, fenka. Věk 11 let. Klidná, hodná fenka. Byla zvyklá na dvorku. Spolu s fenkou Denisou jsou na sebe hodně zvyklé, bylo by nejlepší, kdyby mohly odejít do nového domova společně. Váha 7 kgDENISA
- kříženec, fenka. Věl 10 let. Klidná, hodná fenka. Byla zvyklá na dvorku. Spolu s fenkou Julinou jsou na sebe hodně zvyklé, bylo by nejlepší, kdyby mohly odejít do nového domova společně. Váha 15 kg.
TOMBO - kříženec střední velikosti, pes. Věk 2 roky, váha 10 kg. Zpočátku je k cizím lidem nedůvěřivý, potřebuje si zvyknout na nové prostředí a lidi. Jinak je temperamentní, na vodítku moc naučený není, ale vše se dá naučit. Vhodný na dvorek nebo zahrádku. Nalezen v Kroměříži.


BELINDA - kříženec střední velikosti, fenka. Věk 8 let, váha 15 kg. Hodná, klidná a kamarádská fenka. Na vodítku chodí velice pěkně. Vhodná na dvůr nebo zahrádku. Nalezena v Kroměříži.


DAN - německý ovčák, pes. Věk 3 roky. DAN vyrůstal na dvorku, bez jakékoliv socializace a výchovy. Na vodítku nikdy nechodil. Hledáme pro něho trpělivého a zkušeného člověka, který by se ho ujal a naučil ho vše potřebné. Je učenlivý, už zvládne cestu kolem útulku. Potřebuje člověka, se kterým by dělal další pokroky. Vhodný na zahradu.


RENO - pitbull, pes. Věk 2 roky, váha 32 kg. Temperamentní, kamarádský pes. Nedoporučujeme k jinému psovi. Hledáme pro něho člověka, který má s tímto plemenem zkušenosti.
ODRIN - kříženec, pes. Věk 8 let. Váha 22 kg. Kamarádský, temperamentní pes. Na vodítku dobře ovladatelný. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Napajedlích.

 
LUKIN – kříženec, pes. Věk 7-8 let. Váha 21 kg. Hodný, kamarádský a temperamentní pes. Líbit se mu bude na dvorku nebo zahrádce s dobře zateplenou boudou. Nalezen v Kroměříži.
 


SPRING - kříženec. Pes. Věk 6 let. Váha 20 kg. Klidný, kamarádský a hodný pes. Vhodný volně na dvorek nebo zahradu se zateplenou boudou.
BEN - kříženec větší velikosti, pes. Věk 3 roky, váha 29 kg. Kamarádský, kontaktní pes, zvládá základní povely. Vhodný na dvůr nebo zahradu. Nedoporučujeme k dalšímu psovi.


NAGAR – kříženec, kastrovaný pes. Věk 5-6 let. Váha 26 kg. 
Sebevědomý, temperamentní pes. Vhodný na dvorek nebo zahradu. Nalezen v Kroměřiži.
Zájemci, přijďte se na něj podívat v návštěvní hodiny. Děkujeme za sdílení.

IDEA - belgický ovčák, fena. Věk 3-4 roky, váha 18 kg. Temperamentní, kontaktní fena. Zpočátku je trochu opatrná a plachá. Jinak reaguje na základní povely. Pro svého nového pána udělá všechno, aby se mu zavděčila. Potřebuje hodného a zkušeného člověka. Vhodná na dvůr nebo zahradu s dobře zateplenou boudou. Nalezena v Kroměříži.

Související fotografie