Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Golfový profesionál Babický se stal novým ambasadorem značky Citroën

06.03.2023

Značka Citroën loni obnovila svou vlajkovou lodí, vozem C5 X, segment velkých cestovních vozů, a přišla tak s originálním automobilem spojujícím hatchback, kombi a SUV. Nový Citroën C5 X Plug-In Hybrid vyjadřuje silnou osobnost, energii, preciznost a sportovního ducha a právě tyto vlastnosti patří také k profesionálnímu golfistovi Alanu Babickému. I proto vzniklo partnerství, jehož podstatou je spojit image golfového prostředí se značkou Citroën a zejména s modelem Citroën C5 X.

Alan Babický založil organizaci věnující se propagaci a výuce golfu. Sbíral úspěchy jako hráč a posléze i jako trenér a hráčský agent. Mezi jeho žáky byla spousta známých osobností. Spoluorganizoval přes dvě stovky golfových turnajů a věnuje se k tomu také překladu odborných golfových knih. Sport gentlemanů komentuje i v televizi. Alan si převzal nový vůz ve specifikaci C5 X SHINE PACK PLUG-IN HYBRID 225 ë-EAT8.

„Jízdní vlastnosti jsou opravdu skvělé a ve výbavě je snad všechno, o čem jsem kdy slyšel. Od vyhřívaného volantu až po otevírání kufru nohou... Najezdím desetitisíce kilometrů ročně, a tak oceňuji všechny možné asistenční služby pro znavené řidiče a další vychytávky, nicméně u mě vítězí masážní provzdušněné sedačky s několika programy pro unavená záda. Do tohoto pohodlného a prostorného vozu se vejdou mé 3 děti a všechny jejich golfové a tenisové bagy. A je to první auto po dlouhé době, kam se do kufru vejde můj golfový bag i v travel coveru. Plug in Hybrid je budoucnost přepravy, která s sebou navíc přináší úlevy parkování v Praze, což je velká výhoda... Prostě pro sportovně laděného tátu velké rodiny se jedná o naprosto ideální auto“, okomentoval svůj výběr Babický.