Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rodačka ze Zlína Alžběta Kolečkářová vydává novou letní píseň Pojď mě k nebi vzít

16.08.2022

Alžběta Kolečkářová je charismatická zpěvačka s výjimečně sytým hlasem, která zaujala publikum svými hity Andělskej Flám, Jak silná mám tu stát nebo megahitem Proud mezi námi s kapelou Reflexy, jenž má na kanále YouTube přes 10 milionů zhlédnutí. Nyní přichází s ryze letní písní Pojď mě k nebi vzít, jejíž chytlavý refrén zaujme posluchače všech věkových kategorií.

Novou letní píseň Pojď mě k nebi vzít Alžběty Kolečkářové uslyšíte od pátku 19. srpna 2022 ve vysílání radia Kroměříž.

21. srpna 2022 vychází k písni videoklip, kde si po boku Alžběty zahrál muzikálový herec Ondřej Bábor. Alžběta se v působivém klipu představuje trochu jinak, než ji známe, a přece v něčem stejně: jako holka s kytarou, kterou neodloží, ani když ji Ondřej Bábor v roli jejího milého symbolicky vytáhne za ruku na skalní vrchol. Její písničkářství symbolizované v klipu právě kytarou tentokrát "upletlo" song, který se ve volnějším tempu rozjíždí až do chytlavého refrénu. Aranžmá je jednoduché, aby více vynikly hlavní myšlenky písně: "Pojď mě k nebi vzít, to je písnička o naději, kterou nám dává láska. O naději v lepší život, když jsme s lidmi, které máme rádi a kteří jsou tu pro nás. Zároveň o přítomnosti. Každý z nás tady má svou spřízněnou duši, jen je třeba otevřít oči a srdce," prozradila Alžběta.

Videoklip vznikl na námět známého českého režiséra F. A. Brabce a natáčení se ujala mladá slovenská kameramanka Nina Šcamborová s produkčním týmem v režii Jakuba Brode Hlaváčka. Sama zpěvačka je autorkou textu písně. Hudbu napsal producent René Rypar, který je úspěšným skladatelem filmové hudby (Máj, Všechno nebo Nic, Na střeše, Hodinový manžel). Píseň pojď mě k nebi vzít má kvůli svému chytlavému refrénu a postupné gradaci potenciál stát se úspěšnou rádiovou záležitostí. Krom toho se Alžběta opět vydává na zimní turné Vánoční Kolečko a připravuje se také na koncerty se svou kapelou v roce 2023.

Text: M.P. Production - Milan Papežík
Foto: Milan Papežík


Související fotografie