Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Kroměřížská kapela Minami má nový videoklip

13.04.2021

V dobách, kdy ještě byly koncerty hudbou současnosti jste mohli na Minami narazit na různých festivalech a koncertech. Opatření spojená s koronavirem bohužel ani v tomto případě nezůstala nečinná, ovšem na oficiálním YouTube kanále skupiny MINAMI se objevil další videoklip, nese název Hlava se mi točí a kapela se v něm rozhodla tak trochu změnit styl. 

Čtveřice hudebníků ve složení Mira Uher (zpěv), Martin Petráš (kytara), Ondřej Macek (baskytara) a Petr Danyi (bicí) zahrála na rockovou strunu tentokrát trochu ostřeji, a vyplatilo se. Necelých tisíc zhlédnutí za pouhý jeden den a jen pozitivní ohlasy v komentářích i na sociálních sítích.

Co se dále novosti týče, kapela přišla nejen s drsnějšími kytarovými změnami a bubnovým grifem, ale také s o poznání pochmurnějším textem popisujícím vztah ohraničený jednou nocí a hořící cigaretou. 

Hlava se mi točí se scénářem Martina Petráše a v režii Patrika Soldána je také díky nahrávacímu Studiu Sklep z Uherského Brodu a díky Filipovi Vlčkovi speciálním audiovizuálním zážitkem, který stojí za vaši pozornost. 

Novinku nazvanou Hlava se mi točí můžete shlédnout ZDE