Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rodinné zlatnictví Hroník z Kroměřížska

14.03.2019

Rádi bychom vám, kteří nás ještě neznáte, představili náš rodinný podnik a jeho činnost. Výrobou šperků a jejich prodejem se zabýváme od roku 2005 v Kroměříži od roku 2008. Naše služby lze využít v kamenných prodejnách v Kroměříži, Hulíně, či Holešově. Naší bezkonkurenční výhodou, je možnost konzultace zakázek přímo s jejich výrobcem Štěpánem Hroníkem, který se vyučil zlatnickému řemeslu v srdci šperkařské tradice v Jablonci n. Nisou. 

V poslední době se díky dlouholetým zkušenostem zaměřujeme na výrobu šperků s pravými přírodními kameny, jejichž nadčasovost, trvanlivost a krása je přímo předurčena jako pamětihodnost k významným životním událostem, a slouží pak jako rodinný poklad, který při správné péči vydrží po celé generace. Upřednostňujeme minimalistický design, který je velmi populární.

Jako cenu do tomboly radia Kroměříž, jsme speciálně pro tuto příležitost vyrobily vzhledem k nastávajícímu jaru florální motiv květu leknínu, vyvedeném v trendy kombinaci bílého a růžového zlata, s diamanty briliantového brusu usazených uvnitř kvítků v celkové ceně 16.000 Kč za náušnice s náhrdelníkem.

Děkujeme rádiu Kroměříž za spolupráci, a přejeme spoustu posluchačů, a veselých a spokojených účastníků maškarního plesu.