Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Charitativní obchůdek ADRA bude na krátkou dobu zavřený, ale vrátí se!

29.05.2018


Humanitární organizace ADRA,o.p.s. před dvěma lety otevřela v Kroměříži charitativní obchůdek a sociální šatník. Obchůdku se daří a prosperuje díky  věrným zákazníkům, kteří porozuměli jeho poslání. Mottem je „Darujete, nakoupíte, pomůžete“. Svým darem lidé podporují recyklaci oblečení, obuvi, domácích potřeb, hraček, které už nepoužívají, avšak někomu jinému se tyto věci mohou hodit. Tím, že nakupují, podporují rozvoj dobrovolnictví v našem městě Kroměříž.

ADRA již podepsala smlouvu s Domovem pro seniory U Kašny, s Domovem pro seniory U Moravy a s Domovem pro osoby se zdravotním postižením Barborka. Má-li někdo ochotné srdce a touhu zaplnit 1x týdně na hodinu volný čas opuštěným a osamělým lidem v těchto zařízeních, může se přihlásit v obchůdku u vedoucí paní Trubenové nebo jí zavolat na tel. č. 605 876 755. První školení dobrovolníků se uskuteční 25. 6. 2018, druhé 26. 7. 2018. 

Dary ochotných lidí pomůžou i lidem bez domova, bez přístřeší, všem, co jsou v hmotné nouzi, kteří jednou za měsíc v sociálním šatníku dostávají tuto materiální pomoc zdarma.
 
Obchůdek dostává a nabízí krásně věci a teď, do konce května, dokonce je možno nakoupit cokoliv za 10 Kč!  

Od 4.6.2018 bude sice obchůdek z technických příčin na krátký čas zavřený, (datum otevření včas oznámíme), avšak už teď se těšíme na opětovné setkání s našimi milými zákazníky, kterým děkujeme za jejich přízeň a podporu. Přejeme jim hodně radosti z dávání a úspěchů v osobním životě.