Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Viktoria Plzeň představila nové dresy

17.07.2018

Již tento pátek vstoupí fotbalisté Viktorie Plzeň do nové sezony. Čekají je ostré bitvy nejen na domácí scéně, ale i na pódiích nejprestižnější evropské soutěže UEFA Champions League. Své město budou hrdě reprezentovat ve zbrusu nových dresech, které v sobě prolínají tradici, eleganci a pro hráče nezbytnou funkčnost. Do představení nových dresů byla zapojena i skupina okolo známého youtubera a parkuristy Taryho.Zbrusu nový viktoriánský dres lze představit třemi slovy: elegance – tradice – funkčnost.

Oproti předchozím rokům dres prochází výraznou změnou. Je totiž vyvedený ve stylu polo trička, má decentní modrý límeček a knoflíčky. Právě tento “polo styl” dodává novému trikotu potřebnou eleganci, která vystihuje to, čeho se celý klub a všichni jeho fanoušci již nemohou dočkat – třetí účasti v elitní společnosti UEFA Champions League, která je proslulá právě svou noblesou.

Elegance je samozřejmě propojena s tradicí. Nositelem tradice jsou klubové barvy červená a modrá, které jsou vyvedeny v horizontálních pruzích s pravidelným přechodem obou barev.

Zapomenuto samozřejmě nebylo ani na maximální funkčnost a pohodlí hráčů. Opět tedy jde o kombinaci materiálů na bázi polyesteru a technologie dryCell, která odvádí pot od těla a hráčům zajišťuje komfort za každé situace.

Z nového dresu jsou nadšeni i viktoriáni, kteří se na jeho podobě sami podíleli. Od prvního návrhu až po výrobu prvního kusu uplynulo 6 měsíců.

Na prsou budou hráči opět hrdě nastupovat s logem generálního partnera Doosan Škoda Power.„Dres s límečkem se mi líbí, je to prvek, který jsme dlouho neměli a působí opravdu zajímavě,“ potvrzuje záložník Jan Kopic, nejlepší hráč loňského ligového ročníku. „Podoba nového dresu nás v kabině vždy všechny zajímá. I tentokrát se podařilo navrhnout opravdu netradiční kousek a mohu říct za celou kabinu, že jsme velmi spokojeni. A sluší mi,“ usmívá se obránce a plzeňský patriot David Limberský.

„Věříme, že nové dresy budou znovu úspěšné a jsme rádi, že můžeme tímto způsobem Viktorii podpořit na domácí scéně i v zápasech Ligy mistrů,“ dodává Jan Sochor, generální ředitel PUMY pro východní Evropu.

Pro prezentaci nových dresů zvolila plzeňská Viktoria velmi netradiční způsob. V noci z neděle na pondělí se na stadionu sešla partička lidí okolo youtubera a parkuristy Taryho, kteří následně vyrazili do ulic západočeské metropole. Na 10 místech nasprejovali základní motiv nového dresu, který však nebyl odhalen celý. Během pondělního dne se fanoušci s motivy fotili a soutěžili právě o zbrusu nové dresy, které byly následně představeny v úterních dopoledních hodinách.

Proměnou prochází také druhá a třetí sada a v nových dresech vstoupí do sezony i trojice gólmanů. „Podobu těchto dresů představíme v následujících dnech. Už teď ale mohu fanouškům prozradit, že hlavně třetí sada bude opět velmi netradiční, jak jsme slíbili již před rokem u žluto-zelené kombinace, která byla velmi oblíbená,“ řekl mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Zdroj: Oficiální web klubu

Související fotografie