Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Další rok Milana Baroše v Baníku Ostrava

01.07.2018

Kapitán zůstává! Milan Baroš si definitivně prodlouží kariéru ještě o další sezonu - s vedením klubu se šestatřicetiletý útočník během soustředění týmu v Kroměříži dohodl na nové roční smlouvě, kterou se sportovním ředitelem Markem Jankulovským podepsal v hotelu Octárna.

Opora Baníku se zvažovaný konec aktivní kariéry rozhodla přehodnotit během dovolené. „Odpočinul jsem si a rozhodl jsem se ještě pokračovat, protože ty zápasové emoce by mi asi chyběly. Uvažuju současně ale i tak, že kdybych měl zdravotní problémy a neměl bych už týmu co dát, skončím i dříve. Jinak se budu snažit makat a Baníku pomoct,“ prohlásil autor devíti gólů z uplynulé sezony.

Baník si během několika dnů pojistil dvě klíčové postavy jarní sestavy. Po stoperovi Václavu Procházkovi i kanonýra a baníkovského patriota Milana Baroše. 

„Stabilizace kádru byla jednou z našich hlavních priorit. Oba hráči jsou velice důležitými články sestavy, proto jsme nesmírně pochopitelně rádi, že i Bary s námi zůstává. O jeho sportovních kvalitách se nemusíme bavit,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Zdroj: Oficiální web klubu