Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda na Radiu Kroměříž

Baví Vás: Martin Pšenko

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

MSFL: Hanáci utrpěli rekordní prohru

10.04.2016


V 21. kole Moravskoslezské fotbalové ligy hráči Hanácké Slavie Kroměříž nepotvrdili výhru z Hlučína a doma pokračují ve velkém výprodeji bodů. Další soupeř, který si na Obvodovou ulici v této sezóně přijel pro všechny body, byl záložní celek ligového Slovácka, který domácím uštědřil rekordní prohru 1:7!

Na úvodní branku hostů dokázal ještě brzy odpovědět domácí Strašák, ale pak Slovácko vstřelilo tři poměrně šťastné branky a bylo po zápase. Tak velký prostor, jaký dostávali hosté od domácích hráčů ve vápně, dokázali šikovní a lehkonozí hradišťané nemilosrdně využít a prakticky všechny nebezpečné akce přetavili v branky. Na straně Slovácka byl vidět daleko větší hlad po vítězství, hodně jejich hráčů chce zpět do prvoligové sestavy a domácím uštědřili rekordní prohru.


SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ  - 1.FC SLOVÁCKO B 1:7 (1:4)
Branky: 12. Strašák – 11. a 62. Zajíc, 17. a 72. Hlúpik, 21. Ťok, 33. Daníček, 85. Chvátal.

Rozhodčí: Klíma - Polák, Podaný
Diváků: 183

SK HS Kroměříž: Šustr - Rajnoha, Čep, Budín, Jeleček - Kašík, Silnica, Strašák (81. Hromek), Hynčica (62. Ferko) - Haša, Silný (62. Látal). Trenér: Petr Maléř.

1.FC Slovácko: Nemrava - Chvátal, Břečka, Suchý, Mareš - Galuška (85. Vinkler), Daníček, Kalouda (63. Michna), Ťok, Hlúpik - Zajíc (76. Kovář). Trenér: Zdeněk Botek.