Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

M Dance Crew opět na bedně

20.04.2016


V sobotu 16. dubna se kroměřížská taneční skupina M Dance Crew znovu utkala v taneční soutěži, tentokrát v Sportovní hale v Otrokovicích.

Jak je již zvykem z předchozích let, tak i letos sportovní halu zaplnilo desítky tanečních skupin různých stylů a věkových kategorií na známém Mia Festivalu, ze které si Kroměřížská skupina M Dance crew odvezla ve své kategorii zlatou medaili. Krom toho se také probojovali do celorepublikového kola, které se bude konat 27. května 2016 v Praze.

"Letos máme za sebou zatím tři soutěže. Ze soutěže TanceR Cup Zlín jsme přivezli stříbro, z Lipenské hvězdy Lipník nad Bečvou zlato a z poslední soutěže MIA Festival Otrokovice jsme také vybojovali zlatou medajli," vysvětluje mladá talentovaná choreografka Jitka Kutrová.

Pro ty kdo ještě nevědí, kdo M Dance crew je:
Jsme kroměřížská taneční skupina M Dance Crew. Zabýváme se tanečním stylem street dance a fungujeme již 7. rokem. Naše skupina má asi 20 členů ve věkovém rozpětí 15 - 46 let a pravidelně trénujeme 2x týdně po dvou hodinách v domě kultury Kroměříž. Diváci můžou vidět naše vystoupení na různých akcích nejen v Kroměříži. Účastníme se také různých soutěží. Ovšem medaile je ta poslední věc, pro kterou tancujeme. Tanec je pro nás všechny obrovskou vášní, bez které si naše životy už nedovedeme představit. Největším vítězstvím je pro nás úsměv, potlesk a radost v očích diváka. 


Zdroj a foto: M Dance Crew