12.05.2025
Sobotní utkání starších žáků rozhodly čtyřhry. Družstvo ve složení Zgodová Sofie, Raušerová Emma, Křenková Adéla a Beli Christina bojovalo na území soupeřů v Uherském Brodě až do konce. Po dvouhrách bylo skóre vyrovnané a to 2:2. Dívky v závěrečných čtyřhrách posbíraly všechny síly a zvítězily s konečným výsledkem 4:2.
Družstvo dospělých se na domácích kurtech utkalo proti prvnímu týmu v tabulce TK Kunštátu. Ve složení Knesl David, Klimas Jan, Lapšanský Alex, Berka Dalibor, Jelínková Anna a Koppová Natália, se týmu podařilo po dvouhrách uhrát pouze jeden bod. Celkové skóre po čtyřhrách bylo 3:6 a to bohužel na celkové vítězství nestačilo.
V neděli se na domácích kurtech potkaly dvě družstva, a to družstvo mladších žáků a družstvo dorostu. Mladší žactvo navázalo na úspěch staršího žactva v sobotu a převálcovalo soupeře 6:0. V podobném složení jako v sobotu Zgodová, Raušerová, Křenková a Bánovský Filip.
Méně úspěšné bylo oslabené družstvo dorostu, které po boji prohrálo na domácí půdě s týmem z Tišnova 1:8. Družstvo reprezentoval Homolka Filip, Křůmal Martin, Zlámal Jan a Pospíšilová Anna
Všem vítězů gratulujeme a těšíme se za 14 dní na další skvělé výkony.
Výsledky 3. kola družstev:
Dospělí (2. liga): TC Bajda KM – TK Kunštát – 3:6
Dorost A (1.třída): TC Bajda KM – SK Tenis Tišnov A 1:8
Starší žactvo (4+0): SK Uherský Brod – TC Bajda Kroměříž – 2:4
Mladší žactvo (4+0): TC Bajda Kroměříž – TK Zlín C 0:6
Zdroj: TC BAJDA KM