Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Turnaj dospělých zahájil sérii tenisových turnajů na kroměřížské BAJDĚ

20.05.2024

Na kroměřížské BAJDĚ proběhl o víkendu první z šesti plánovaných tenisových turnajů závodních hráčů, tentokrát v kategorii dospělých. 25 účastníků turnaje bojovalo na kurtech pod zámeckou věží o každý fitýn.

V kategorii dvouhry mužů zvítězil ve vyrovnaném finálovém zápasu Matyáš Zavadil (ŽLTC Brno), když výsledkem 6:3, 7:6 porazil Vojtěcha Zoubka (Slovan Hranice).

Vítězství ve čtyřhře mužů patřilo k potěšení domácího publika páru Michal Kavan (TC BAJDA Kroměříž) – Lukáš Dillenz (ITS Tennis Club), který porazil ve finále pár Daniel Blažka (TK BH Jihlava) – Oliver Chmelík (LTC Hodonín) až v napínavém super tie-breaku, který hráli tenisté místo rozhodující třetí sady. Vítězství 7:5, 3:6, 10:7 potvrdilo dobrou formu obou tenistů.

V kategorii žen si zaslouženou odměnu za vítězství ve dvouhře odvezla Terézia Perháčová (ITS Tennis Club), která ve finálovém zápasu plném pěkných výměn porazila Annu Jelínkovou (TK PRECHEZA Přerov) 6:3, 6:4.

Vítězkami čtyřhry žen se pak stal pár Terezie Tokářová (TK Slavia Orlová ) – Ema Trunečková (ČLTK 1928 Olomouc).

Příští víkend bude pokračovat soutěž smíšených tenisových družstev závodních hráčů svým čtvrtým kolem.

Zdroj: TC BAJDA