Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Kroměřížští hokejisté přehráli vysoko Uherské Hradiště

12.02.2024

Roli favorita berou Hanáci vážně, iniciativy se v domácím klání s Hradištěm chopí od začátku. Ve 3. minutě má skvěle najeto Lukáš Kaukič, ale netrefí. V 5. minutě ho zastoupí přímočarý Zavřel, a vedeme! V 7. minutě lapí dvě gólovky náš brankář Ríša Pražan. V 11. minutě dostojí svým zkušenostem Jarda Jelínek. Z mezikruží elegantně vymete skulinu branky hostů. 2:0! Ani Hradiště se nezdráhá útočit, zvláště ve své přesilovce. V 15. minutě z ní vytěží snížení na 2:1. Vzápětí ovšem udeří z hole Kaukičovy a vedeme zas o dva góly. V 19. minutě čelíme brejku, který se obratem mění v brejk náš a Petr Jurča jistí čtvrtou trefu. 4:1!

Brankou uvedeme 2. třetinu... Dominik Matula dostane časoprostor v útočném pásmu a vtipně obhazuje gólmana střelou k levé tyči. Za chvilku plní střeleckou normu Lukáš Světlík. Hosté však hned korigují na 6:2. Potřetí se ve 27. minutě trefí soupeř v přesilovce. Nicméně jsme neodbytní a za minutu vylepšíme náskok na 7:3. Vypracované akci a přesné přihrávce Rosendorfa mohl David Hubík jen nastavit hokejku... Ve 33. minutě pokryje Ríša Pražan trestné střílení. Na 8:3 zvedá skóre svojí druhou brankou nepokrytý Světlík. Hosté ale rychle odpoví na 8:4. Následně skóruje Luboš Rosendorf, takže nás do 3. třetiny doprovodí náskok pěti branek!

Desáté trefě Kroměříže předchází utěšený tlak, který trval 5 minut skoro nepřetržitě. Autorem 10. kusu je Jirka Podešva. V 51. minutě obdržíme 5. přesný zásah, unikne nám borec v naší vlastní přesilovce. O další trefu se už hlásí Petr Jurča, v 53. minutě přisype na 11:5. V 55. minutě uzavře tučný gólový účet branka Dominika Matuly. 12:5!