Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Do Kroměříže přijede na 3. MOL Cupu atraktivní SK Slavia Praha

18.09.2023

Po středečním losu domácího poháru MOL Cup panovala v klubu celková spokojenost, kdy jsme utkání měli hrát na domácím stadionu a přivítat na něm prvoligový tým SK Dynamo České Budějovice. Losování 3. kola MOL Cupu se opakovalo kvůli chybě při nasazení týmů, na nedodržení rozpisu soutěže si stěžovala FC Zbrojovka Brno. Losování bylo prohlášeno za neplatné.

Páteční opakovaný los dopadl pro Hanáky ještě lépe. Na Stadion Jožky Silného přijede SK Slavia Praha. Tento tradiční klub není nutno příliš představovat. Jedná se o zvučné jméno, které svou kvalitou patří do top týmů v Česku, ale díky skvělým výkonům i v Evropě. Po sportovní stránce se tak hráči utkají s tím nejlepším, co naše země nabízí a čeká nás určitě velmi zajímavá konfrontace.

Samozřejmě se tato událost stala prakticky ihned svátkem, na který se těší mnoho fanoušků a sportovních příznivců. Krátce po losu se fanoušci vrhli na vedení klubu s žádostmi o informace k prodeji vstupenek na toto utkání.

Rádi bychom za velký zájem fanouškům poděkovali. Současně žádáme všechny o trpělivost. V první řadě si musíme se soupeřem potvrdit termín a čas utkání, abychom mohli následně začít řešit organizační záležitosti spojené s tímto zápasem. Uděláme maximum, abychom začátkem příštího týdne přinesli přesné informace k prodeji vstupenek. Sledujte prosím webové stránky a sociální sítě kam umístíme veškeré informace.

Stejně tak se těšíme na skvělé fanoušky hostů. I pro ně připravujeme navýšení kapacity jejich sektoru a pokusíme se jim vytvořit přátelské prostředí, ve kterém se budou cítit dobře.

Hanáci, užili jsme si společně vítězství MSFL a postoupili jsme po několika letech do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Nyní v Kroměříž přivítáme klub, ve kterém najdeme mnoho reprezentantů, či ve vedení klubu bývalých skvělých hráčů. Uděláme maximum, aby nás bylo na Stadionu Jožky Silného, co nejvíce a vytvořili tak společně nezapomenutelnou atmosféru.