Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Hokejový PSG Berani Zlín dnes a zítra hrají semifinále proti Třebíči

22.03.2023

Další kapitola semifinále! Zlomí Berani na domácí půdě sérii s Třebíčí?

Prvoligové semifinále pokračuje! Série mezi Zlínem a Třebíčí se po víkendových kláních na půdě Horácké Slavie přesouvá do Baťova města, kde se ve středu a ve čtvrtek odehraje třetí a čtvrtý zápas. Vytvoří prostředí zaplněného Zimního stadionu Luďka Čajky rozdíl v dosud vyrovnaném souboji a udělají Berani za podpory svých fanoušků klíčový krok k postupu do finále? Pomozte jim v tom i vy! Obě utkání startují v 17:30, vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.

Obě dosavadní semifinálová střetnutí mezi těmito mužstvy měla podobný průběh. V první polovině utkání jeden z týmů odskočil do tříbrankového vedení a v závěru odrážel comeback soupeře. Úvodní souboj takovým způsobem ovládli Berani, kteří Horáckou Slavii porazili 4:3, v neděli ale domácí mužstvo vrátilo úder a výsledkem 4:2 sérii vyrovnalo. Zlíňané tak získali v Třebíči důležitý bod, tuto výhodu se nyní pokusí ubránit na svém ledě. Tam se v letošním play-off mohou opřít o mimořádnou podporu domácích fanoušků, kterých třeba na první čtvrtfinálový souboj s Porubou dorazilo přes pět tisíc

Bude ve Zlíně k vidění další dramatická bitva?

O drama a vyrovnané souboje v posledních týdnech na Zimním stadionu Luďka Čajky rozhodně není nouze. V posledních pěti domácích zápasech totiž Berani o vítězství bojovali do posledních minut. A pokaždé úspěšně, včetně obou čtvrtfinálových klání s Porubou, které ovládli shodně 2:1. Dohromady soubor Miloše Říhy vyhrál devět z posledních deseti utkání před svými fanoušky.