Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Do třetice prohráli kroměřížští muži v Břeclavi 5:3

30.01.2023

V Břeclavi se kroměřížským hokejistům dlouhodobě nedaří a poměrem 5:3 prohráli potřetí za sebou. Zápas měli rozehraný dobře, ve 2. třetině vedli 0:2 a 1:3, ale domácí Lvi vyrovnali. Ve 3. části dají nepříjemný gól vedoucí a v závěru vše pečetí. Hanáky drží nadále branky Jiřího Podešvy, jinak je to střelecky v novém roce spíše průměr. Právě před Břeclaví držíme o bod 3. místo v tabulce Krajské ligy mužů. V sobotu 4. 2. hrajeme od 17:00 doma, s Uherským Brodem.

Lépe začnou zápas naši a získají si těsný náskok po šesti minutách. Břeclav se v úvodním dějství neprosadí vůbec. Když dá zkraje 2. třetiny Jirka Podešva už druhou svoji trefu, vypadá to slibně a nadějně. Břeclavští do toho však šlápnou a utkání střelhbitě dramatizují. Snižují na 1:2. Odpovíme brankou Jerglovou, v polovině zápasu. To už ale hra domácích Lvů podtrhne tempo i produktivitou a ve 34. minutě domácí dvěma zásahy vyrovnají.

Třetí třetina je smolná, ale ne netypická pro řadu střetnutí ligy, již hrajeme. Když dají v 51. minutě Břeclavští gól vedoucí, hraje jim vše do karet, nám se vyrovnat nepodaří. Je těžké mazat na venkovním ledě gólové manko v posledních minutách. Při hře vabank pak pečetí Lvi výsledek 10 vteřin před sirénou.

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlínska
HC Lvi Břeclav - HK Kroměříž 5:3 (0:1, 3:2, 2:0)

Branky (asistence) HK Kroměříž:
Podešva (Zavřel, K. Holík), Podešva (Vávra), J. Jergl (Hubík)

Sestava:
Fajgl - K. Holík, Nesrsta, Zeman, Augustín, J. Jergl, Vávra, Dom. Opravil - Hubík, Dan Opravil, Světlík - Zavřel, Hradil, Podešva - Lavička, Jelínek, Jan Morev - Knápek

Trenér:
Bc. Zdeněk Bečka

Příští zápas našich Hanáků je domácí!
V sobotu 4. 2. od 17:00 proti HC Spartak Uherský Brod.

Zdroj: HKKM