Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zářijová výzva DPNK 2022 a snídaně zdarma

15.08.2022

Jako obvykle se Zářijová výzva termínově potká s Evropským týdnem mobility, který je od 16. do 22. září.

Cestu do práce cyklistům a koloběžkářům zpříjemní v září dvě snídaně zdarma.  Ve Zlíně snídani zdarma připravuje iniciativa CykloZlín na úterý 20. září od 5.00 do 8.30 na odpočívadle u cyklopodjezdu na Čepkově. V Otrokovicích 21. září od 5.30 do 8.00 na tradičním místě u odpočívadla před Trávníky. Snídani chystá Město Otrokovice a OTROKOLO. 

Letošní Zářijová výzva se koná mezi 12. a 25. zářím a registrace do ní startují již od 16. srpna na www.dopracenakole.cz.  Na rozdíl od Květnové výzvy se přihlašují jen jednotlivci, není potřeba tvořit  týmy. Hlavní organizátor Auto*Mat z. s. Praha, letos zavedl minimální přihlašovací registrační stokorunový příspěvek, který může jako v květnu zaplatit zaměstnavatel. Příspěvek má formu daru a jednotlivec, nebo firma dostane potvrzení o daru. Částku si následně může odečíst z daní, pokud jsou splněny podmínky dané  státem.
Vylosovaní vítězové Zářijové výzvy získají kromě jiných výhod startovné zdarma pro sebe i celý tým pro příští ročník hlavní květnové soutěže Do práce na kole 2023. A proč se výzvy zúčastnit? Zapracujete na své kondici, vychutnáte si, jak jste dobří ve své firmě a přispějete k čistšímu ovzduší i celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Čím víc nás bude, tím lépe se nám bude ve městech žít!

Další podrobnější informace k Zářijové výzvě získáte na : www.dopracenakole.cz/zarijova-vyzva

Zdroj: TZ CykloZlín, Město Zlín