Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Čtvrté kolo smíšené soutěže tenisových družstev

30.05.2022

O uplynulém víkendu pokračovalo po přestávce 4. kolo smíšené soutěže tenisových družstev v rámci soutěží Jihomoravského tenisového svazu.

V tomto kole se výrazně dařilo v zápasech třem týmům klubu TC BAJDA Kroměříž. Výborný výkon podali opět tenisté družstva dorost A, kteří ani v tomto kole nenašli přemožitele a s přehledem porazili tým TC Brno B výsledkem 7:2. Svou neporazitelnost si udržel také tým dorostu B, který vyjel za svým zápasem do Uherského Brodu a přivezl si těsné, ale zasloužené vítězství 5:4. Radost nám udělal také tým staršího žactva B, který v tomto kole hrál na kurtech ve Zlíně a po výborných výkonech zvítězil výsledkem 6:3.

Velmi očekávaný byl na kroměřížské Bajdě sobotní zápas družstva dospělých, ve kterém v rámci soutěže 2. ligy přivítala Bajda na domácích dvorcích lídra skupiny D, tým TENNIS HILL Havířov. K vidění byly vyrovnané zápasy žen i mužů vysoké úrovně a o vítězi rozhodovaly až závěrečné tři čtyřhry. Bohužel se štěstí nakonec přiklonilo k soupeři, který těsně zvítězil ve dvou čtyřhrách a z Kroměříže si odvezl vítězství 6:3. Družstvo si po čtyřech odehraných kolech soutěže stále drží ve skupině pěkné 4. místo.

Poprvé v soutěži družstev ochutnalo porážku také družstvo staršího žactva A, které na domácích kurtech prohrálo výsledkem 2:7 zápas s družstvem ŽLTC Brno. Družstvo mladšího žactva a babytenistů mělo v tomto kole volno.

Soutěž tenisových družstev bude pokračovat o příštím víkendu 5. kolem, kdy na domácích kurtech bude hrát v sobotu družstvo staršího žactva B a v neděli družstvo dorostů B. Ostatní družstva zajíždí na své zápasy do hostujících klubů. Začátek zápasů je vždy v 9:00 hod.

Zdroj: TC BAJDA KROMĚŘÍŽ