Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

O víkendu pokračovalo třetí kolo soutěže tenisových družstev

17.05.2022

I třetí kolo soutěže tenisových družstev přineslo řadu napínavých zápasů i úspěchů družstev klubu TC BAJDA Kroměříž.

Hned tři kroměřížská družstva si po třech kolech soutěže udržela svou neporazitelnost. Jsou to  dorost A, starší žactvo A a mladšího žactvo. Suverénní vítězství 9:0 si tentokrát přivezli starší žáci A ze Zlína. Na domácích kurtech se představili také mladší žáci, kteří porazili  družstvo Kyjova  7:2. Družstvo dorostů A tentokrát muselo o vítězství tvrdě zabojovat a to s jihlavským týmem. Po vítězné závěrečné čtyřhře chlapců nakonec dorostenci přivezli do Kroměříže cenné vítězství 5:4.

K naší radosti bylo úspěšné i družstvo dospělých, které vyjelo ke svému třetímu zápasu až do Jihlavy. Družstvo je sice ve 2. lize nováčkem, ale vede si více než dobře, což potvrdilo hladkým vítězstvím 8:1 nad Jihlavou. Po 3 kolech soutěže je družstvo dospělých v tabulce na výborném čtvrtém místě.

Smolná sobota byla tentokrát pro družstvo staršího žactva B, které se utkalo na domácích kurtech s družstvem Zlín – Mladcová. Z  devíti odehraných zápasů se pět zápasů dostalo až do 3. setu. Bohužel  ve všech pěti zápasech byli úspěšnější  tenisté z Mladcové, kteří nakonec  zvítězili výsledkem 8:1.

Do soutěže družstev poprvé o víkendu zasáhli také naši nejmladší babytenisté, kteří před domácím publikem  odehráli dvojzápas proti dvěma týmům TC -  ŽLTC Brno. V prvním zápasu družstvo Bajdy suverénně zvítězilo 5:1, ve druhém byl úspěšnější brněnský tým a zdolal naše babytenisty 6:0.

Za krásného slunečného počasí jsme uspořádali na domácích kurtech také turnaj pro náš tým babytenistů B, kteří si tak  vyzkoušeli naostro své první tenisové zápasy.

Po třech kolech soutěže družstev následuje příští víkend ve všech kategoriích přestávka, pouze družstvo babytenistů si pojede odehrát svůj druhý dvojzápas do Brna. Soutěž družstev bude pokračovat zápasy o víkendu 28. -29. května.

Zdroj: TC BAJDA KROMĚŘÍŽ