Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Uskutečnil se Press cup 2022

29.03.2022

26. ročník Press cupu, nejstaršího halového fotbalového turnaje v kraji, se stal kořistí letošního nováčka. Pohár hejtmana Zlínského kraje si odnáší zlínský tým Real Stará Sokolovna.

Ten během všech šesti vystoupení nepoznal přemožitele, neztratil jediný bod a v rozhodujícím utkání zdolal Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje 1:0. Stal se tak překvapivě, ale i zaslouženě vítězem.

Druzí jsou krajští hasiči, třetí tým starostů. Jejich strážce tyčí a břevna Josef Hutěčka získal po zásluze cenu pro nejlepšího brankáře. Nejlepším hráčem je Michal Novák z týmu pořádajícího Syndikátu novinářů Zlínského kraje, který spojil síly právě s radními kraje. Velmi slušně se fotbalově uvedl i nositel Ceny fair play turnaje, hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.

Nejlepším střelcem se stal Radim Darebníček z týmu Starostů, v zápolení střelců penalt dříve narozených je mistrem vedoucí týmu Realu Stará Sokolovna Vlastimil Král.

Parádní výkony převedli všichni, velmi dobře hrál pravidelný účastník, kapitán týmu Pragokoncertu Jiří Daron.

Místopředseda Syndikátů novinářů Zlínského kraje Michal „Medvěd“ Kratochvíl zastoupil tradiční účastnici, předsedkyni Janu Bubeníkovou. Nejen, že předal ceny pro nejlepší, ale zhostil se i vedení občerstvovací sekce.

Zdroj: Zlínský kraj