Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

V Kroměříži ocení nejúspěšnější mladé sportovce a trenéry

22.03.2022

Sportovní komise Rady města Kroměříže vyhlašuje 17. ročník ankety Nejúspěšnější mladý sportovec, kolektiv a trenér/cvičitel města Kroměříže a ceny fair play za rok 2021. Komise zároveň vyzývá k předkládání návrhů na zmíněné ocenění.

Ocenění mladých sportovců a jejich trenérů poukazuje na vynikající sportovní výkony a výsledky, na obětavou práci a píli, která za nimi stojí, a také na skvělou reprezentaci sportovních oddílů, škol a také města Kroměříže. Zároveň by mělo mladé a nadějné sportovce motivovat k další práci.

Nominováni mohou být sportovci tělovýchovných jednot, sportovních klubů a základních i středních škol z Kroměříže narození v roce 2003 a mladší. Rovněž navržení trenéři a cvičitelé musí působit ve školách, sportovních klubech a tělovýchovných jednotách v Kroměříži. Návrhy na ocenění mohou předkládat samotné tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a kroměřížské základní a střední školy.

Anketu vyhlašují v pěti kategoriích: nejúspěšnější mladý sportovec, nejúspěšnější mládežnický sportovní kolektiv, trenér či cvičitel mládeže za výjimečné sportovní výsledky, trenér nebo cvičitel za dlouholetou práci s mládeží a cena fair play za uplynulý rok.

Sportovce a trenéry, kteří zaslouží ocenění, je třeba navrhnout nejpozději do 22. dubna na nominačním formuláři. Nominaci je možné zaslat písemně na adresu Městský úřad Kroměříž, odbor školství, mládeže a tělovýchovy, Riegrovo náměstí 149, Kroměříž nebo elektronicky na adresu: jiri.panek@mestokm.cz. Výsledky ankety by měly být vyhlášeny koncem měsíce května.

Nominační formulář a další informace najdou zájemci na webu města Kroměříže v sekci odbor školství, mládeže a tělovýchovy.

Zdroj: Město Kroměříž