Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Dopolední maraton

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Sportovní zařízení města otevírají Bajdu

03.06.2016


Sportovní zařízení města Kroměříže /SZMK/ otevřou pro veřejnost oblíbené koupaliště už v pátek 3. 6., a to hned v 9:00 hodin. SZMK věří v úspěšnou sezonu 2016, v přízeň letního počasí a spokojenost návštěvníků koupaliště.

Otevírací doba bude beze změn! Pro červen od 9:00 do 19:00. Nemění se ani ceník služeb. Najdete ho na webové adrese www.szmk.cz – kliknutím na fotku Koupaliště Bajda – zde rozvinete Ceník služeb.

Co se týká vstupu zákazníků na Rodinné pasy, tak bezplatné koupání mají děti do 15-ti let. Rodiče a mládež nad 15 let zaplatí 30 Kč za celodenní koupání a 20 Kč za návštěvu Bajdy po 16. hodině. Jedná se o 30% slevy, z 50 Kč a ze 30 Kč.

Permanentky (platí nejen pro Bajdu, ale dají se využít i na krytém bazénu a při bruslení veřejnosti – platí tedy pro tři sportoviště) budou k zakoupení přímo na Bajdě. Jejich ceník je opět na webu www.szmk.cz – záložka Permanentky je hned nahoře stránky.

VSTUP NA KOUPALIŠTĚ BUDE UZAVŘEN HODINU PŘED KONCEM PROVOZNÍ DOBY!

Sportovní zařízení města Kroměříže /SZMK/ současně apelují na návštěvníky koupaliště, aby si včas zajistili vyvezení jízdních kol a vynesení objemných předmětů. Přes rotační východ /"kolotoč"/ není možné jízdní kola a větší břemena vynést!

Pokud budete chtít zůstat na koupališti až do "zavíračky", a právě s kolem, měla by Vám východ otevřít bezpečnostní služba. Právě ta bude novinkou letošní sezony.

Snad se bude naší veřejnosti na nové Bajdě líbit. Od jara se zde intenzivně pracovalo, uklízelo, sekala se tráva, odstraňovaly závady a opravovaly šatny.

Mysleli jsme i na "estetický dojem" a natírali vybavení koupaliště. Do modro-bílo-červených barev SZMK jsme vyladili vstupní prostory, pokladnu, převlékárny, zábradlí a jiné.


Zdroj a foto: facebook Sportovní zařízení města Kroměříže