Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Ševci v posledním domácím utkání vybojovali bod

24.05.2021

Zlínští se s domácím publikem rozloučili remízovým zápasem proti Liberci. Diváci, kteří na Letnou dorazili, viděli několik zajímavých momentů na obou stranách. Za hosty trefil břevno Chaluš, na straně ševců zase neuspěl v dobrých příležitostí dvakrát Jawo. Zápas tak dospěl do svého závěru s výsledkem 0:0.

Hned ve druhé minutě byla k vidění velká šance, a to na straně ševců. Byl to Tomáš Poznar, který se ocitl sám za obranou a v úhlu zakončoval proti Knoblochovi, jenž ale jeho ránu vyrazil. K dorážce se však jako první dostal Martinez, proti němuž ovšem famózně zasáhl liberecký gólman.

Zlín byl od začátku hodně aktivní. Fantiš dostal přihrávku do prostoru, z brankové lajny odcentroval do vápna, kde se jen o kousek ke střele nedostal Poznar, který by jinak zakončoval do odkryté branky. Ve 29. minutě natáhl k ráně zpoza šestnáctky Matoušek, ale jeho rána skončila vysoko nad. Ve 38. minutě přišel dlouhý centr ze strany, míč si v šestnáctce našel hodně aktivní Roman Potočný, ale jeho hlavičku schoval Knobloch do rukavic.

Chvíli na to byl v akci opět Potočný, jenž poslal ze strany prudký pas před bránu, do něj si naběhl Fantiš, ale v dobré pozici nedokázal míč umístit mezi tři tyče. První poločas tak gól nepřinesl a do šaten se šlo za stavu 0:0.

V 54. minutě propadl centr do vápna, tam se k němu dostal Fantiš, ale byl příliš blízko obránci a svou ránu zakončil do jeho nohou. V 66. minutě byli hosté blízko první trefě. Po rohovém kopu si na hlavičku vyskočil Chaluš a jeho zakončení mířilo do břevna. V 79. minutě se míč odrazil k nohám Nečase, který byl sice blízko branky, ale trefil jen boční síť.

V 82. minutě zapomněla obrana Liberce na Jawa, který šel z ničeho nic sám na gólmana. Byl však příliš ze strany, a tak se pokusil přihrát do ještě lepší pozice spoluhráči, ovšem finální přihrávka se mu vůbec nepovedla. Uběhla však minuta a viděli jsme podobnou akci. Ovšem tentokrát ji táhl Poznar. Jeho přihrávka byla přesná, ale Jawo v souboji s obráncem nedokázal trefit bránu. Poslední zápas sezony na zlínské Letné tak skončil výsledkem 0:0.

Oba týmy ze Zlínského kraje - Ševci a Slovácko se spolu utkají na závěr sezony. Duel se uskuteční příští týden - v sobotu 29. května od 17:00 na stadionu M. Valenty v Uherském Hradišti.

Zdroj: FC FASTAV ZLÍN