Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rohálovská 50 má své vítěze

04.05.2021

Po měsíčním trvání netradičního "samozávodu" Rohálovská 50 byli vyhlášení vítězové všech kategorií a ocenění opravdoví srdcaři.

Oblíbený jarní závod se bohužel nemohl uskutečnit dle obvyklého scénáře, avšak slovo "bohužel" není v tomto případě úplně na místě. Díky alternativnímu pojetí závodu se do něj totiž zapojili mnozí amatérští závodníci, kteří by se za normálních okolností zdráhali, a navíc byl závod nabídnut také běžčům, kteří jej mohli zdolat formou ultramaratonu.

V termínu 3. 4. - 1. 5. mohli na trať samostatně vyrážet jednotlivci nebo týmy bikerů a běžců. Po propršeném úvodu závod vygradoval v posledních dvou týdnech. Zúčastnilo se více než 400 závodníků, což překvapilo i samotné pořadatele. Pořadí se měnilo až do posledních minut před samotným vyhlášením vítězů. Závodníci mohli využít několik pokusů, vylepšovat své časy a závodit tak vlastně i sami se sebou.

V pátek 30. 4. pak na stupně vítězů vystoupali ti nejlepší z nejlepších. Jarní srdcovka tak byla zdárně ukončena a bikeři se už mohou těšit na oficiální závod, který (snad) proběhne 18. září 2021.

Zdroj: Město Holešov