Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Slovácko podlehlo Boleslavi

01.05.2021

Slovácko prohrálo ve 30. kole s Mladou Boleslaví doma 0:1. Celý zápas rozhodl gól z prvního poločasu, o který se postaral Drchal. Modro-bílí ve druhém poločase několikrát byli blízko brance, ale brankáře hostů nepřekonali.

Po dlouhých měsících se Slovácko doma díky uvolnění opatření představilo před domácími fanoušky. A začalo aktivně. Po levé straně unikl Kliment, obhodil brankáře a ve vápně našel Sadílka, ten ovšem neprostřelil dvojitý blok obránců. Na druhé straně hrozil Douděra, ale brankář Bajza předvedl dobrý zákrok.

Následně musel ze hřiště vynuceně Reinberk, kterého nahradil Divíšek. Následně se prosadila Boleslav. Matějovského přihrávka našla Václava Drchala, který podstřelil vybíhajícího Bajzu.

Následná pasáž hry nebyla příliš bohatá na šance, hrálo se především mezi šestnáctkami a sudí Franěk rozdal první žluté. Až v závěru půle Slovácko uzamklo soupeře a do vápna mířilo několik centrů, na žádný ovšem nedosáhli útočící hráči.

Domácí do druhé půle prostřídali, do hry se dostal Tomič. Opět se hrálo především ve středu hřiště. Slovácko hrozilo především ze standardek, ale naráželo na dobrou defenzívu soupeře. Hra se přesunula k vápnu hostů, ale Šeda nemusel vytáhnout žádný zásadní zákrok.

V sedmdesáté minutě se dostal k zakončení po centru Kadlece v dobré pozici Kliment, ale tísněn obráncem zamířil těsně mimo.

Slovácko se bojovným výkonem dostalo do zápasu a ohrožovalo Šedu ze všech stran. Ve vápně před brankářem hostů bylo velmi rušno, ale domácí se dostávali ke střelám jen sporadicky. Hostům se dařilo hrozit z brejků, které ovšem dokázal řešit brankář Bajza ve spolupráci s obranou. Domácí se k vyrovnání nedostali, a tak doma prohráli 0:1.

Zdroj: 1. FC SLOVÁCKO