Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Začíná výměna permanentních vstupenek na Berany

28.04.2021

Sezona 2020/21 je již minulostí a zlínským Beranům se již blíží zahájení letní přípravy před následující velmi těžkou sezonou. Od 28. dubna 13:00 startuje prodej a výměny permanentních vstupenek na následující sezonu 2021/22.

Neobvykle brzy si mohou fanoušci zlínských Beranů zajistit místo na následující sezonu. Letos bude celý proces ovlivněný možností využít kompenzací za nevyužitou hodnotu z minulé sezony. Fanoušci si mohou zvolit jednu ze tří variant, buď celou hodnotu klubu darovat, za které obdrží fanoušci speciální dárkový balíček "Jsem Beran". Pro darování celé částky je nutné, aby permanentku přišel vyměnit ten, kdo ji před rokem koupil.

V první vlně, která odstartuje se zpožděním oproti původního plánu, bude probíhat výměna permanentních vstupenek z minulé sezony a také bude možný nákup nových vstupenek pro fanoušky, kteří klubu darovali plnou hodnotu z předchozí sezony. Prodej začne 28. dubna na pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky od 13:00.

Ceny zůstávají již šestou sezonu na stejné úrovni, a to bez ohledu na pravděpodobné zvýšení počtu účastníku v následující sezoně.

Možnost finanční kompenzace bude probíhat od 17. května také na pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky. Od původní hodnoty bude odečtena částka, kterou mohli fanoušci v minulé sezoně využít. V okamžiku vrácení permanentní vstupenky dojde ke zrušení rezervace.

Klub žádá všechny držitele permanentní vstupenky, aby buď přišli na zimní stadion a provedli výměnu, dar nebo vrácení, případně napsali na marketing@beranizlin.cz nejpozději do 7. června, jak chtějí s permanentní vstupenkou naložit. Pokud tak neučiní, bude klub PSG Berani Zlín počítat, že jste zvolili variantu Darování 100% hodnoty klubu.

Harmonogram výměny permanentních vstupenek

28. dubna od 13:00
- výměna permanentek z minulé sezony
- prodej permanentek těm, kteří se rozhodli hodnotu minulé sezony darovat klubu
17. května     
- možnost uplatnit "Žádost o vrácení nevyužité hodnoty permanentní vstupenky"
- zahájení volného prodeje na nezarezervovaná místa
7. června
- konec všech rezervací a možnosti výměny z minulé sezony i darování klubu

Zdroj: PSG BERANI ZLÍN