Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízdu

Baví Vás: Mirek Karásek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Panteři vyrovnali, série se za stavu 1:1 stěhuje do Otrokovic

09.03.2020

Mladý brankář Kevin Majrich vychytal Panterům ve Vítkovicích první vítězství, stav čtvrtfinále je tak po úvodním víkendu 1:1.

Mužské áčko Hu-Fa Panthers Otrokovice zastavilo sérii devíti porážek v pravý čas. Ve druhém čtvrtfinálovém zápase play off superligy zvítězilo ve Vítkovicích 5:4 v samostatných nájezdech a před dvěma domácími víkendovými zápasy srovnalo stav série na 1:1.

Sobotní úvodní duel se pro Pantery vyvíjel od začátku špatně a už v devátém minutě prohrávali 0:3. V polovině zápasu se díky dvěma trefám Koláčného a jedné Pešata dostali do kontaktu (3:4), jenže pak do konce prostřední čtvrtiny inkasovali čtyři branky a bylo rozhodnuto. Také poslední část vyhrály Vítkovice, za Pantery korigoval Michal Nagy.

Do nedělního utkání nastoupil v bráně Panterů mladík Kevin Majrich a včetně desetiminutového prodloužení zlikvidoval 22 střel, v nájezdech ho překonal ze čtyř exekutorů jenom Hájek. Na straně Otrokovic byli úspěšní Michal Nagy a Jakub Haša.

Panteři mohli zvítězit už v základní hrací době. Úvodní třetinu vyhráli 4:1 díky zásahům Hrabala (2x), Koláčného a vlastenci soupeře a ještě dvě minuty před koncem vedli o dva góly. Jenže domácí riskli power play a při hře bez brankáře srovnali.

Série se nyní stěhuje do Otrokovic, v sobotu i v neděli začnou zápasy v 18 hodin a hrát se bude tentokrát v hale na Štěrkovišti.

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:5sn (1:4, 0:0, 3:0 - 0:0) 

Sestavy:

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) - Hrubý, Šebesta, Nehera, Rýpar, Déček, Hubálek, Malina, Hatala, Kuczera - Hajek, Delong, Firda, Besta, Řezanina, Gattnar, Sidunov, Herblich, Bräuer

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: Majrich (Michajlovič) - Nagy, Koláčný, Zimmer, Pšenčík, Zimmer - Pešat, Hrabal, Kvapil, Červenka, Gál, Vykopal, Jurčík, Szweda, Hrtůs, Kittel, Haša

foto: panteri.cz