Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Panteři podlehli Lípě

10.02.2020

Mužský A-tým protáhl sérii bez Superligového vítězství už na čtyři kola. V prvním domácím zápase nového roku podlehl České Lípě 3:4 v prodloužení a potřetí za sebou tak vybojoval alespoň jeden bod.

Panteři přitom začali utkání lépe, po samostatné akci zakončoval přesně Petřík bekhendem pod víko. Pak ale převzali iniciativu hosté, kteří ještě do první přestávky skóre dvěma góly otočili ve svůj prospěch.

Jejich náskok pak navýšil Novotný z trestného střílení. Rozhodčí ho sporně nařídil poté, co Michal Nagy poslal tělem k zemi Spilku, který neměl míček pod kontrolou a ani nebyl ve vyložené šanci. Česká Lípa se potom uchýlila ke zdržovací taktice, aktivnější Panteři v závěru třetiny nevyužili dvě početní výhody.
Zužitkovali až třetí přesilovku díky svižné ráně Kvapila k tyči. Ze soustavného tlaku vytěžili Panteři vyrovnání, po přiťuknutí Petříka se opřel do míčku přesně Koláčný. Závěr střetnutí ale domácí nezvládli vlastní nedisciplinovaností. Vyloučení Kostky ještě hosté v normální hrací době nepotrestali, faul Kvapila už ale ano.
Panteři sice zůstali v tabulce šestí, na potvrzení postupu do play off si ale musí ještě počkat minimálně do pátečního domácího duelu, ve kterém od 17 hodin hostí suverénní Mladou Boleslav.

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - FBC 4CLEAN Česká Lípa 3:4p (1:2, 0:1, 2:0 - 0:1)

Sestavy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: Michajlovič (Majrich) - Nagy, Koláčný, Zimmer, Kostka, Hájek - Pešat, Gál, Kvapil, Petřík, Hrabal, Szweda, Červenka, Vykopal, Haša, Jurčík

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev) - Kadlec, Novák, Slaný, Mlejnek, Štěrba - Dzierza, Spilka,, Hřebřina, Karel, Novotný, Kněžour, Jirsa, Jireček, Krajcigr, Ekl

foto: panteri.cz