Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Volejbalistky jsou zpátky na vítězné vlně

09.02.2020

Rozkaz trenéra pro další zápasy zněl jasně - nepustit ani set.

Ve dvou utkáních proti Valašskému Meziříčí se dařilo po většinu času udržovat dostatečný náskok, díky kterému mohly hráčky Kroměříže hrát uvolněně a s radostí. Když už se dostaly do situace, kdy je soupeřky ve skóre předběhly, nenechaly si to líbit a začaly být agresivnější, čímž Valmezačky zaskočily a rázem jim odskočily zase o několik bodů.

Ve 2. setu 1. zápasu si nahrávačka hostí Kateřina Kopúnová zvrtla kotník a bylo nutné vystřídat. Naštěstí to nenarušilo psychiku týmu a zápas se podařilo vyhrát s plným počtem bodů.
Po ukončení 1. zápasu nastala výjimečná pauza 2 a půl hodiny, protože mezi zápasy žen musely juniorky z Valašského Meziříčí odehrát svůj zápas proti Hradišti.
Zranění Kopúnové nakonec nebylo tak vážné, jak se zdálo a tak mohla do 2. zápasu opět nastoupit.

Důraz bylo potřeba klást především na podání, aby se podařilo soupeřkám co nejvíce zabránit v útoku ze středu, kde měly zkušenější hráčku. A to se dařilo - téměř žádné chyby a navíc i několik es. Nejvíce na podání zářila právě nahrávačka Kopúnová.

Hráčky Kroměříže si tak z Valašského Meziříčí odvezly krásných 6 bodů do tabulky a příští týden se na vás budou opět těšit na domácí palubovce proti soupeřkám z Napajedel.
Start v neděli 16. února v 10:00 na ZŠ Zachar

Detailní výsledky (z pohledu domácích - Valašské Meziříčí)
1. zápas - 0:3
9:25, 16:25, 17:25
2. zápas - 0:3
8:25, 23:25, 20:25