Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Kroměřížské volejbalistky zůstávají stále neporaženy

19.01.2020

Do zápasu s Hradištěm nastupovaly sice s respektem, ale hlavně s odhodláním porazit vítězky minulé sezóny. Bylo jasné, že zápasy se to neobejdou bez dramatických bojů.
A tak se taky stalo. První zápas dvoj-utkání byl (i dle rozhodčího Jiřího Pytely) “nejlepší zápas v kraji, který jsem viděl”.
Byl to vyhrocený souboj od prvního až do posledního písknutí, jenž byl ukončen až v tiebreaku a to ve prospěch kroměřížských hráček. Těžko říct, co bylo klíčovým faktorem, který nakonec Hradišťanky v koncovce udolal. Snad to byl celkový zápal pro hru, nebo snad nadšení a projev emocí na hřišti.
První zápas opravdu mohl dopadnout jakkoliv. 
Druhý zápas probíhal značně rozdílně. Ženy z Hradiště pravděpodobně prohra z předešlého dramatického utkání natolik zarmoutila, že na hřišti takřka nekladly odpor, a to minimálně v prvních dvou setech, které Kroměříž zvládla vcelku s přehledem. Ve třetím setu však hráčky Kroměříže očekávaly snadnou výhru a v koncovce tak prohrávaly o 5 bodů. Po kvalitním brainstormingu v time-outu se rozhodlo, že NEEXISTUJE, aby tento set nevyhrály. Pokyny byly jasné a jednoduché, skóre záhy dorovnaly a nakonec navýšily o zbytek bodů, které do konce utkání chyběly. Z druhého zápasu tak vyšla Kroměříž s výhrou 3:0.
Do tabulky si tak kroměřížské volejbalistky připisují 5 bodů z 6, které potvrdily, že i nadále drží pozici prvního, zatím v této sezóně neporaženého, týmu v krajské soutěži. Další zápas odehrají v neděli 26. ledna, kdy vyrazí do Zlína bojovat proti týmu, který z 2. místa dýchá na záda.

Výsledky zápasů (z pohledu domácích - Uherské Hradiště)

1. zápas - 2:3 (25:22; 23:25; 21:25; 10:15)
2. zápas - 0:3 (16:25; 16:25; 22:25)