Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Fotbalisté Zlína hlásí posily

18.01.2020

Ševci se domluvili s Opavou na přestupech svých hráčů. Do Zlína putuje obránce Dominik Simerský a opačným směrem zase míří útočník Lukáš Železník.

„Přestup do Zlína beru hlavně jako novou motivaci dokázat, že můžu hrát ligu i jinde než v Opavě a momentálně i jako krok vpřed, protože beru Zlín už jako stálici v lize a věřím, že budeme bojovat i o lepší pozice v tabulce," uvedl sedmadvacetiletý rodák z Otrokovic Dominik Simerský. "Aklimatizace nebude tak složitá díky tomu odkud pocházím. Co se týká kabiny, hodně kluků znám ze hřiště a dobře znám Peťu Buchtu i Kubu Janetzkého," prozradil Simerský a doplnil jak k transferu došlo. "O zájmu Zlína jsem se dozvěděl někdy v prosinci prostřednictvím mého manažera Dana Smejkala, který pak s panem Grygerou celý přestup dotáhli do konce, za což bych chtěl oběma poděkovat."

V mládežnických letech nastupoval za Jiskru Otrokovice, Viktorii Otrokovice, Slovácko a profesionální kariéru rozjel v Brně. Ke svému prvnímu ligovému utkání nastoupil 17. října v duelu proti Plzni. Svou první ligovou branku vstřelil o necelý měsíc později v utkání proti Ústí nad Labem. Od léta 2012 působil v Jablonci, který ho poslal hostovat do Brna, Hradce Králové, Znojma a Vlašim, kde nakonec i přestoupil. Od roku 2015 působí v Opavě. Letos patřil mezi klíčové hráče Slezanů. Během dvaceti zápasů nechyběl na hřišti ani minutu. Patří mezi pouhých šest hráčů v lize, kteří odehráli kompletně celý podzim. 

Lukáš Železník se po dvou a půl sezonách se Zlínem loučí. Za ševce během celé své kariéry nastoupil napříč všemi soutěžemi do více než 200 utkání, odehrál přes 12 000 minut a vstřelil přes 50 branek. Lukášovi přeje v jeho novém angažmá jen to nejlepší! 

foto: fcfastavzlin.cz