Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Berani porazili podeváté v řadě Pardubice

04.01.2020

Hokejisté PSG Berani Zlín porazili v zápase 33. kola Tipsport extraligy 2019/2020 tým HC Dynamo Pardubice 4:1 a upevnili si postavení v elitní desítce. Berani vyhráli s Východočechy již devátý zápas v řadě a na domácím ledě si připsali čtvrté vítězství za sebou. Žižka a spol. položili základ k výhře s posledním celkem tabulky již v první třetině zásluhou dvou branek během 65 vteřin. Dynamo snížilo ještě ve druhé třetině, ale Zlínští gólem do šatny šli opět do dvougólového náskoku. Pardubice se nezmohly ve třetí třetině na žádný odpor a domácí zpečetili tříbodovou výhru v samotném závěru čtvrtým gólem. Branky zaznamenali Bedřich Köhler 2, Antonín Honejsek a Štěpán Fryšara. Zápas kvůli zranění nedohráli Jiří Ondráček a Lukáš Buchta. Zlín hraje v neděli 5. ledna derby na ledě Komety Brno.

PSG Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Sestavy:

PSG Berani Zlín: Kašík - D. Nosek (A), Žižka (C), Ferenc, Freibergs, Řezníček, M. Novotný, Buchta - J. Ondráček, Fořt, Kubiš (A) - Šlahař, Honejsek, Köhler - Claireaux, Fryšara, Dufek - Okál, P. Sedláček, Popelka. Trenéři: R. Svoboda, Martin Hamrlík, Hrazdira

HC Dynamo Pardubice: Kacetl - J. Zdráhal, J. Kolář (C), Holland, Eklund, T. Voráček, J. Mikuš, Ivan - Tybor, Mandát (A), Svačina - Machala, Poulíček (A), Harju - D. Kindl, Jenyš, M. Látal - M. Beran, R. Vlach, Kusý. Trenéři: Razým, Mikeska, Čáslava