Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Dlouholetý prezident Hanáků slavil jubileum

27.05.2016


Podnikatel, místopředseda FAČR, dlouholetý prezident SK Hanácká Slavia Kroměříž a hlavní finanční podporovatel tohoto klubu pan Zdeněk Zlámal dne 17.5.2016 oslavil šedesátku. Mezi gratulanty bylo spoustu přátel a kolegů z pracovního, kamarádského či fotbalového prostředí. 

Mimo jiné mu k jubileu osobně poblahopřál i místopředseda FAČR p. Miroslav Pelta, pozadu samozřejmě nezůstali ani zástupci výkonného výboru SK Hanácká Slavia.V Hanácké Slavii zanechal významnou stopu a s jeho jménem je spojeno fungování klubu za posledních více než patnáct let. Jako hlavní zástupce generálního sponzora klubu nebo z pozic ve vedení klubu se významně podílel na historických úspěších, jakými bylo působení mužstva dospělých ve 2. celostátní fotbalové lize nebo postup do semifinále národního poháru. 

Za úspěch lze považovat i stabilní a dnes poměrně dlouhodobé působení mužstva dospělých v MSFL. Má zásluhy také na skutečnosti, kdy mládež SK HS dosáhla úrovně SCM+SpSM a čítá až 13 mládežnických celků. Zřejmě až budoucnost ještě více docení jeho zásluhy a působení v kroměřížském fotbale. 


Zdroj: SK Hanácká Slavia Kroměříž

Související fotografie