Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

SK Fotbalisté Hanácké Slávie se výhrou vyhoupli na první místo v tabulce MSFL

02.05.2019

SK JISKRA RÝMAŘOV - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 0:1 (0:1)

Branky: 41. Silný Jan. 

Rozhodčí: Gasnárek Michal - Tomanec Josef, Marek Daniel.Delegát: Sedláček Pavel.

Diváků: 235

SK Jiskra RýmařovKameník– Furik D., Němec, Kundrátek P., Dydowicz, Kundrátek L., Kocúr, Tilkeridis, Šupák, Hleba, Kolísek.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-cfl-msfl/kromeriz-znicila-rivala-za-polocas-v-derby-vyhrala-3-1-20190406.html
 Trenér: Milan Furik. 

SK HS Kroměříž: Toman - Šmerda, Zavadil, Matoušek, Jeleček - Motal, Cupák - Moravec M. (75. Krhut), Kovář (90+1. Dvořák), Okleštěk (88. Marchuk) - Silný. Připraveni Jícha - Vyhlíd, Chytil. Trenér: Bronislav Červenka.

Na středeční první máj přišla předehrávka posledního kola MSFL. Hanáci cestovali na půdu záchranářskými starostmi sužovaného Rýmařova. V brance dostal příležitost Toman a hned se prezentoval čistým kontem. Hanáci byli v zápasei lepším celkem a po zásluze si odvezli tři body.

V první půli si Hanáci kombinační hrou připravili před brankou domácích několik zajímavých situací, ale nějakou dobu jim chybělo pohotovější, důraznější či přesnější zakončení. Nejblíže gólu byl Silný, který se po chytře zahraném autu Oklešťka dostal sám před brankáře, ale na dlouhou nohu dával nad. Na druhé straně se dvěma pohotovými zákroky předvedl brankář Toman, který sice neměl moc práce, ale při  střelách domácích směřujících mezi tyče předvedl dobré zákroky. Do šaten k poločasové přestávce nakonec odcházeli spokojenější hosté, které poslal ve 41.minutě do vedení Jan Silný, jenž prostřelil Kameníka.  

Ve druhé půli se domácí snažili hrát více dopředu a Hanákům se otvíral prostor pro rychlé kontry. Ani jeden z nich nedotáhli do gólového zakončení, přičemž šance na to byly, ale podobně jako v první půli tomu chyběla větší koncentrace či jednodušší a účelnější řešení. Neujal se únik Silného po souhře s Kovářem ani hlavička z výborné pozice po rohovém kopu. Na druhou stranu Hanáci drželi domácí v potřebné vzdálenosti od své branky a také díky tomu si odvážejí tři body.