Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Odpolední relax s Matějem Neradilkem

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Mažoretky Lexy Kroměříž opět zazářily

01.04.2019


16. března se konala soutěž o Poklad Hanáckých Athén v Kroměříži. Na soutěž dorazilo přes 610 mažoretek, které byly jak z Moravy, z Čech tak dokonce i ze Slovenska. Naše nejmenší mažoretky pidi LEXY si vybojovaly krásné 2. místo, taktéž si stříbro odnesla děvčata z mini LEXY za miniformaci a samozřejmě nesmíme zapomenout na nejstarší holky z LEXY za úchvatnou classic formaci. 

Stříbrnou medaili na krku měly, také tyto děvčata: Kristýna Pištěcká a Kristýna Dratvová za sólo s dvěma hůlkami a Tereza Ivánková za sólo s jednou hůlkou. Stříbrnou edici medailí pak ukončila dua Kateřina Zapletalová s Nicol Mikešovou, Eliška Ptáčková s Adélou Kováčovou a nejstarší dívky Zuzana Makovcová a Kristýna Dratvová s duem, které bylo obohaceno dvěma hůlkami. 

Na pozici krásného bronzového místa se umístila děvčata Eliška Ptáčková, Adéla Rosypalová a Zuzana Makovcová se sólem s jednou hůlkou. A Adéla Kováčová se sólem s dvěma hůlkami. Na závěr se bronzová medaile dávala i nejstaršímu týmu – MAMI LEXY. Na nejvyšším zlatém stupni vítězů stála děvčata: Libuše Šimkovičová se sólem s dvěma hůlkami, Dominika Kováčová se sólem s jednou hůlkou a nejšikovnější holčičky mini LEXY. Všem holkám moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Související fotografie