Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Dopolední maraton

Baví Vás: Matěj Neradilek

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

MSFL: Hanáci i Spartak bez bodů

23.05.2016


Podruhé za sebou cestovali fotbalisté Hanácké Slavie Krmoěříž k venkovnímu zápasu a podruhé na Vysočinu. Tentokrát to ale v nedělním dopoledním termínu mimořádně nesedlo a byla z toho krutá prohra u celku z druhé poloviny tabulky. Série zápasů bez prohry se tak po šesti utkáních ukončila. Hanáci z Velkého Meziříčí odjižděli s prohrou 2:7.

Komentář Davida Klimka:
"Nenavázali jsme na výkony před tímto zápasem a ani přístup k utkání od hráčů nebyl takový. Dělali jsme individuální chyby, když jsme se chtěli vrátit do utkání o poločase, tak nám to rozhodčí nepřesnými výroky nedovolil, ale v žádném případě to nebyla chyba rozhodčího, že jsme dostali 7 branek. Určitě uděláme změny v sestavě do příštího utkání a sami hráči by měli chtít dnešní výkon v příštím utkání zlepšit". 


FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ - SK HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ 7:2 (3:0)
Branky: 13. a 25. Simr Pavel, 41. Bouček Michal, 55. (z pen.) a 86. Demeter Robin, 72. Dolejš Petr, 75. Smejkal Eduard - 85. a 88. Cupák Michal.


Spartak Hulín podlehl Třebíči
Zejména v prvním poločase se za krásného slunečného počasí hrál dobrý fotbal.Hosté,kteří urputně bojují o záchranu v soutěži hráli nebojácně,vysoko napadali rozehrávku domácích hráčů,domácí naopak potvrzovali svou herní pohodu a jejich výkonu chybělo snad jen kvalitní zakončení. 

Na první branku museli diváci čekat až do 33. minuty,kdy se po ťukesu v pokutovém území Třebíče dostal k míči domácí střelec Ondřejka a neomylně zavěsil. Nápor domácích se po tomto gólu ještě vystupňoval a ve 44. minutě navýšil skore svým premierovým gólem v tomto ročníku domácí kapitán Laciga.

Druhý poločas už svou kvalitou trochu zaostával a když domácí neproměnili žádnou ze svých slibných šancí,musel své umění párkrát ukázat i Libor Chytil v brance domácích.Přes snahu obou celků se však skore do konce utkání nezměnilo.Hulínští tak získali další tři body a útočí na rekordní bodový zisk v soutěži.K jeho navýšení budou mít příležitosrt v dalším zápase,který sehrají v sobotu na půdě silného Hlučína.

HFK Třebíč - SK Spartak Hulín 2:0 (2:0)
Branky: 33.Ondřejka, 44.Laciga


foto: Kristýna Hladinová