Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Polední Relax

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Další přípravné zápasy a pohyby v kádru FC Viktoria Otrokovice

29.01.2019

V pátek odehrálo Áčko FC Viktoria Otrokovice přípravné utkání v Novém Meste nad Váhom, proti domácím mužům AFC Nové Mesto n/V (2:0). V sobotu hrálo mužstvo  v Olomouci, proti juniorskémutýmu SK Sigma Olomouc(5:0). Další zkouška čeká tým Michala Hubníka už ve středu 30.1. od 17:00 proti juniorce Slovácka - UT TRÁVNÍKY-OTROKOVICE.


Do zápasů nastoupili tito hráči:

PÁTEK: Semanko, Malý, Mlýnek, Červenka P., Hladík J., Vašulka, Fiala, Smékal, Bahounek, Přikryl, Pěnička

Náhradníci: Hrnčiřík - Skopal, Kolenič, Kiška

SOBOTA: Hrnčiřík, Markovič, Jasenský, Slaný, Kiška, Mlýnek, Křivánek, Hladík J., Vašulka, Skopal, Přikryl

Náhradníci: Semanko, Červenka P., Bahounek, Kolenič

Tomáš Hrnčiřík, po zápase na Sigmě:"Z tohoto zápasu neodchazím já osobně úplně s nejčistějším svědomím, protože jsem si vědom, že dva goly byly po mojí chybě. Celkově se nám zápas nepodařil. Chybí nám koncovka a máme moc nepřesných nahrávek. Ale věřím, že máme ještě hodně času na to, abychom s tím něco udělali. Přece jenom je teprve začátek přípravy."


INFORMACE O KÁDRU:

U Tomáše Ťoka se stále řeší povolení od 1. FC Slovácko. V pátečním utkání na Slovensku se zranil Dominik Pěnička a Radek Smékal. Michal Skwarczek, Patrik Kaizar a Zdeněk Behan přestoupili do Frýdku-Místku. Michal Hladík přestoupil do Karviné. Jakub Juráň odehrál utkání FC Viktoria Otrokovice "B" - SFK Elko Holešov.


Rezervní mužstvo trenéra Jana Janči odstartovalo přípravu 15. ledna. První dny hráči absolvovali klasické kondiční tréninky v posilovně i na umělé trávě. První přípravné utkání odehráli za nepříznivého počasí v sobotu 26. ledna proti A-týmu SFK Elko Holešov 5:1. Mezi střelci pěti branek byly i dvě nové posily Dominik Malát (2) a Jan Šustek (1) po jedné branky přidal Zdeněk Marčík a Lukáš Křivánek.


Zdroj: Haldinová