Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Večerní Pohoda

Baví Vás: Kamila Krátká

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Plekanec vstřelil gol, konečně slaví Prostějov

01.12.2018

Parádní obnovená premiéra Tomáše Plekance v dresu Kladna, gólem přispěl k výhře Rytířů nad Litoměřicemi 4:2. Jihlavská Dukla si po dvou zápasech znovu připsala vítězství za tři body. Stejnou porci bodů získal i českobudějovický Motor, který ve šlágru porazil Vsetín. Dařilo se taky Prostějovu, Přerovu, Havířovu a Frýdku-Místku, který nadělil Kadani dokonce osmigólový výprask.

Dukla po dvou odmlkách uspěla za tři body
Minulou sobotu dostala Jihlava devítigólový políček od Vsetína a ani v pondělí proti Benátkám nepůsobila bůhvíjak přesvědčivě (výhra 3:2 po nájezdech). Na ledě Slavie si ale lídr Chance ligy spravil chuť. Dukla si už v první části díky proměněným přesilovkám vybudovala dvoubrankový náskok. Stejný rozestup si až na pár minut, kdy sešívaní dvakrát snížili, dokázala držet prakticky po celý zápas. Vítězný gól obstaral v oslabení obránce Vojtěch Budík. 

HC SLAVIA PRAHA – HC DUKLA JIHLAVA 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Ideální Plekancova premiéra! Gól a výhra 4:2 
Jestli si Tomáš Plekanec nějak vysnil svou obnovenou premiéru v dresu Kladna, zřejmě se to o moc nemohlo lišit v porovnání s realitou. Byl to totiž právě on, kdo v 25. minutě načal Litoměřice. Když na něj pak ve zbytku utkání navázali Kružík, Redlich a Kaut, mohli se Rytíři radovat z výhry 4:2. Hladký průběh kladenské výhry narušili až v samotném závěru Zadražil a Przybyla. Plekancův návrat do dresu Rytířů sledovalo 4357 fanoušků. 

RYTÍŘI KLADNO – HC STADION LITOMĚŘICE 4:2 (0:0, 2:0, 2:2)

Přerov zlomil sérii proher
Přerovu to poslední dobou nelepilo. Tři prohry za sebou a celkově šest porážek z posledních sedmi zápasů. Doma proti Benátkám ale jakoby Zubři chtěli své hříchy napravit. Zodpovědným výkonem vzadu a čtyřmi góly v síti soupeře nakonec brali pohodlné vítězství a tři body do tabulky. Brankář Klimeš zapsal po 17 úspěšných zákrocích druhé čisté konto v sezoně. 

HC ZUBR PŘEROV – HC BENÁTKY NAD JIZEROU 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Jestřábi zpátky na vítězné vlně
Na ledě Frýdku-Místku sice Prostějov zaváhal, doma proti Porubě ale ukázal, že předchozí čtyři vítězství nebyly náhodné. V zápase se vše podstatné odehrálo v prvních čtyřiceti minutách, pod tři z pěti branek Jestřábů se asistencí podílel Marek Račuk. Hanáci na vyrovnané špici tabulky poskočili o jedno místo, s 51 body jsou čtvrtí. 

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – HC RT TORAX PORUBA 2011 5:2 (2:0, 3:2, 0:0)

zdroj: Oficiální web hokeje