Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

V celostátním turnaji babytenistů se dařilo i kroměřížským hráčům a hráčkám

01.10.2018

Poslední zářijovou sobotu patřil areál tenisového klubu TC Bajda Kroměříž celostátnímu turnaji babytenistů  "BAJDA CUP".  Do Kroměříže se sjelo  32 nadšených tenistů a tenistek ve věku 8- 9 let, kteří zde bojovali  o krásné poháry a medaile.

Zleva: Michal Bohatý a Marian Veselý

V kategorii chlapců se umístil na 1.místě Jakub Košťál z Třebíče a v kategorii dívek  Pohanková Adina ze Vsetína. Na turnaji se dařilo i domácím tenisovým nadějím.  Marian Veselý si po velmi pěkných výkonech odnesl pohár za  3. místo po semifinálovém vítězství nad klubovým spoluhráčem  Michalem Bohatým. Bohatý  díky své útočné hře porazil na turnaji  několik těžkých soupeřů a odnesl si pohár za  4. místo. Také další kroměřížský  babytenista Vojtěch Vondráček předvedl domácímu publiku tenis na výborné úrovni a získal medaili  za 9. místo v kategorii chlapců. 

Vojtěch Vondráček

V kategorii dívek soutěžila dvě děvčata z našeho klubu. Nejmladší účastnicí byla domácí  7letá Sofie Gregorová, které  jen o pár míčků utekl postup do finálových bojů a nakonec si v  konkurenci starších dívek vybojovala medaili za krásné 6. místo. S. Gregorová ukázala všem příznivcům své bojovné srdíčko a předvedla neskutečné tenisové výměny. Své první turnajové vítězství a si vybojovala na domácí půdě stále usměvavá Rozálie Kudelová, která na turnaji získala také cenné první turnajové zkušenosti. 

Rozálie Kudelová

Všichni nadšení tenisté dostali na závěr turnaje diplom a  odměny a to  díky finanční podpoře sponzora Města Kroměříž.  Výstaviště Floria Kroměříž věnovalo všem malým účastníkům turnaje zdarma poukázku na celodenní vstup do Dětského světa v Kroměříži.

Sofie Gregorová

Tímto posledním tenisovým turnajem vyvrcholila na Bajdě letošní úspěšná turnajová sezona mládežnického závodního  tenisu a tenisté se na zimu přesunou z antukových kurtů do hal.

Související fotografie