Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rallye Kroměříž projede samotným centrem, čeká vás městská RZ, ale i uzavírky

15.09.2023

Centrum Kroměříže bude v pátek 22. září patřit Rallye Kroměříž. Jedna z rychlostních zkoušek 5. ročníku Rallye Kroměříž je totiž koncipována jako městská. První vůz se na startu okruhu objeví v 18:45 hodin. Nad celou akcí převzalo záštitu Město Kroměříž.

Důležité informace: 

Zveřejňujeme mapu centra Kroměříže, kudy se závod pojede, kde mohou diváci stát a kde naleznete pořadatele. Žluté zóny slouží pro diváky, po celé délce městské trati budou rozmístněni pořadatelé v reflexních vestách, kteří Vám poskytnou informace ohledně pohybu podél trati, bezpečnosti apod.

Mapu v plném rozlišení najdete pod článkem v příloze!

Uzavírky:

V pátek 22. září bude po celý den v centru Kroměříže v některých ulicích a náměstích platit zákaz zastavení (a tím pádem i parkování). Již nyní jsou na dotčených ulicích a náměstí umístěny dopravní značky s datumem omezení. Prosíme o respektování tohoto značení a přeparkování vozů (zvláště od rezidentů). Přesné informace ohledně dostupného parkování budou zveřejněny v dalších dnech.

V pátek 22. září budou od 18 do 23 hodin uzavřené pro veškerý provoz komunikace v ulicích a náměstích Tovačovského, 1. máje, Husovo náměstí, Milíčovo náměstí, Masarykovo náměstí, Malý Val, Kovářská, Farní, Riegrovo náměstí, Komenského náměstí a Moravcova, Tylova, Šafaříkova a také napojení ulic Kollárova a Spáčilova na ulice 1. máje a Tovačovského. Kvůli uzavírce bude omezen provoz MHD i linkových autobusů (přesnější informace budou zveřejněny v dalších dnech).

START na Velkém náměstí:

Automobily budou při slavnostním startu na Velkém náměstí k vidění už ve 14:30 hodin. Městská rychlostní zkouška začne ve zmíněných 18:45 hodin v Tovačovského ulici (poblíž budovy, kde sídlí pobočka Komerční banky). Vozidla absolvují dva okruhy, cíl je před kruhovým objezdem na Milíčově náměstí.

Rallye Kroměříž 2023 zahrnuje celkem 12 rychlostních zkoušek konaných v Kroměříži a okolí. Závodníky čeká 130 ostrých kilometrů. Více informací je na webu www.multi-s.cz a na facebookové stránce pořadatelů https://www.facebook.com/rallyekromeriz.

Organizátor soutěže: www.multi-s.cz

 

 

Související fotografie