Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Víkendová On-air jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Festival pro celou rodinu Čau prázdniny i s Radiem Kroměříž…a jde se zdarma

21.08.2023

Na sklonku prázdnin vyrazí radiová patrola s růžovým stánkem do prostor Výstaviště v Kroměříži na akci Čau prázdniny, kde se můžete těšit na spoutu soutěží, malování na obličej a další zajímavosti! 

První třídou to začíná a potom třeba ve vzpomínkách na školu pokračuje celý život. Pak je jasné, že akce Čau prázdniny na Výstavišti Kroměříž je určená nejen současných školákům, ale i těm, kteří už mají školní časy za sebou. Tedy rodičům či prarodičům. Navíc jsou vítány i děti, které se do lavic teprve chystají.

Na sobotu 26. srpna jsme připravili přebohatý program, který zacílí hlavně na děti, ale do sytosti se pobaví i jejich doprovod. Těšit se mohou na kostičkový svět a hernu, fotokoutek komiksových hrdinů, vystoupí Lollipopz, Kája a Bambuláček, program je mnohem pestřejší.

Od 9 do 18 hodin se prázdnináři „vyřádí“ jako nikde jinde. Chystá se pěnová párty, bubbleshow, vodní balónková bitva a mnoho dalšího. Děti si vyzkoušejí trampolíny, pouťové atrakce, kouzelnická vystoupení, zajdou si do pohádkového lesa, potěší je jízda na ponících i další kratochvíle.

Sice se loučíme s prázdninami, ale smutek tedy nebude ani náhodou, už proto, že pořád zbývá krásný týden volna, velkým tahákem budou v sobotu na akci Čau prázdniny také ukázky z náročné práce policistů, záchranářů anebo hasičů ze Zlínského kraje.

A vstupné se neplatí, jde se zdarma! Tak přijďte se podívat i vy - v sobotu 26. srpna!