Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

ROZDÁVÁME VSTUPENKY - pojďte s námi putovat po BLATNICKÝCH BÚDÁCH

15.05.2023

Putování po blatnických búdách se uskuteční v Blatnici pod Svatým Antonínkém 20. května 2023 v čase 10:00 - 19:00! A každý návštěvník který sem vyrazí bude mít možnost ochutnat vína od každého z vinařů, nahlédnout do pětatřiceti tradičních sklepů a vychutnat si jedinečnou atmosféru této události i tohoto místa. 

Každoroční hojně navštěvovaná akce, která probíhá v celé obci Blatnice pod Svatým Antonínkem a areálu historických búd Stará hora vás stoprocentně bude bavit... Každopádně nutno upozornit, že tato veselá akce není zdarma... ALE! Může být!...

Na Radiu Kroměříž vám rozdáme několik volných vstupenek za několik tisíc korun!!! 

Co pro to udělat?? Poslouchat od pondělí do pátku - vychytat song od kapely Chinaski - VÍNO a volat na 577 477 123 - PROSTĚ VYCHYTEJTE VÍNO A UŽIJTE SI VÍNO!  

Vstupné 1100 Kč (internetový předprodej 900 Kč a na Radiu Kroměříž zdarma) zahrnuje volnou degustaci ve všech búdách, degustační set (sklenička, taštička, propiska), katalog vinařů s mapou, poukazy na odběr vína v hodnotě 400 Kč, jízdu koňským spřežením, cimbálové muziky, ukázky lidových řemesel, vstup do blatnického muzea, večerní zábavu a další bohatý doprovodný program včetně místních specialit.

Svoz na akci z okolních obcí zajištěn. Možnost stanování na fotbalovém hřišti mimo hrací plochu. 


Tak navštivte i vy BLATNICKÉ BOUDY 2023! 

 

Související fotografie