Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Slavia Kroměříž slaví 120 let - a na Radiu Kroměříž o tom bude ve čtvrtek rozhovor

02.05.2023

Poslouchejte vysílání Radia Kroměříž ve čtvrtek po desáté hodině, kdy nás čeká rozhovor s PR manažerem klubu Hanácká Slavia Kroměříž Radovanem Budínem.  Našim tématem bude nejen velké výročí klubu HSKM. 

Letošní rok je pro klub velmi významný. Kromě sportovních bojů v mužských i mládežnických kategoriích klub v roce 2023 slaví krásných 120 let od svého založení. Členové klubu se rozhodli, že oslavou tohoto výročí bude hned několik společensko-sportovních akcí, které klub bude v průběhu roku pořádat v areálu Jožky Silného, tedy domácím fotbalovém areálu klubu.

První a velmi důležitý krok představili již v průběhu loňského roku. Náš klub změnil svou identitu, ve které je součástí nový erb, logotyp, či písmo. Sjednotili tak důležité prvky pro komunikaci.

Nová klubová identita byla nyní doplněna o logo 120 let, které bude po celý rok součástí naší propagace. Logo je možné používat samostatně, nebo jako součást erbu, či logotypu. 

A už tento týden jedna z mnoha výročních akcí - sobota 6. května 2023 - Rocková zábava
Pozorný fanoušek ví, že v tento den hrají naši muži utkání MSFL na domácím stadionu proti SK Kvítkovice. A ihned po jeho skončení čeká na fanoušky i širokou veřejnost přímo v areálu rocková zábava, kde se představí hned tři kapely. Fanoušek, který přijde na fotbalové utkání má zábavu v ceně vstupenky, tedy za 60,-Kč. Koho láká pouze venkovní zábava, tak od poločasu utkání platí cena 150,-Kč. K příjemnému poslechu zahrají VITRIOL (rock Zdounky) a Vláďa Šafránek VELRYBA (revival Harlej). Vrcholem večera pak bude mostecká kapela CUMBAL, která již pracuje na NOVÉ KLUBOVÉ HYMNĚ SK HS KROMĚŘÍŽ, kterou poprvé zahrají a představí právě na tomto koncertu. Následně pak bude k dispozici na webu HSKM, včetně videoklipu. Samozřejmostí bude pestré občerstvení.