Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Největší ZÁBAVU na Moravě LIVE

Baví Vás: Daniela Zedníčková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Jaro plné fantazie ve Věžkách u Kroměříže

30.04.2023

Představte si zahradu plnou barev, úzké pěšinky, u kterých nevíte, co vás čeká za další zatáčkou. Brodíte se bosou nohou trávou zmáčenou rosou.  Někde v dálce zpívá kos, husté keře zahaluje mlha, kterou na kusy krájí sluneční paprsky. Krásná představa? Jak daleko sahá Vaše fantazie?

Jarní výstavy bývají plné barev a vůní, které si pohrávají s naší představivostí. Ani letos tomu nebude jinak. „Společně s Mateřskou školou a Základní školou Kroměříž, Františka Vančury stvoříme expozici na téma Cesta do fantazie. Doufám, že naše fantazie inspiruje i naše návštěvníky,“ říká manažerka výstavy.

Očekávat můžete také bohatou nabídku květin, přísad, stromků, cibulovin, zahradního nářadí, hnojiva i postřiky, proutěné, dřevěné i keramické výrobky a nesmí chybět doprovodný program. Ten se stal nedílnou součástí zahrádkářských výstav. K tanci a poslechu nám zahrají stálice jako Motýl BAND, Hudební skupina Harmony, DH Sebraňáci, DH Nivničanka či DH Věrovanka. O zábavu bude postaráno i dětem, které se zabaví v našem dětském světe, kde bude nejen malování na obličej, ale i moderovaný zábavný program.

Těšíme se na Vás ve Věžkách od čtvrtka 27. dubna do pondělí 1. května každý den od 9 do 16 hodin.

Více se dozvíte na webových stránkách www.vystavavezky.cz

Související fotografie