Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

10. NAROZENINY RADIA KROMĚŘÍŽ - slavte s námi!

12.12.2022

V pondělí 12. prosince si regionální Radio Kroměříž připomene kulaté desáté výročí zahájení vysílání, tehdy ještě jako čistě internetová stanice. Celý projekt měl však ambice získat i klasickou FM frekvenci, což se podařilo.

Radio Kroměříž se chystá slavit, ale vy dostanete dárky - po celý narozeninový den, tedy v pondělí 12. prosince budeme ve vysílání rozdávat lahve sektu a CD regionálních interpretů.

V rámci narozeninového dne zazní ve vysílání každou hodinu narozeninový signál, a ten, kdo ho jako první vychytá, a bude mít originální narozeninové přání, dostane dárek!


V současnosti má Radio Kroměříž už tři  frekvence – 103, 3 FM pro Kroměřížsko a 107, 0 FM pro Zlínsko. A v Uherském Hradišti 88, 2 FM.

Radio Kroměříž začalo vysílat symbolicky dne 12. 12. 2012 a bude to rovných 10 let, co se snaží propojovat se s místními lidmi z regionu a držet se sloganu: Jsme si blíž! Vysílání Radia Kroměříž je totiž zajišťováno z proskleného prostoru Restaurace a Kavárny Scéna v Kroměříži, a lidé tak můžou pozorovat živé vysílání a komunikovat s moderátory.

Radio Kroměříž má i vlastní redakci a připravuje zpravodajství a kulturní tipy na svých webových stránkách radiokromeriz.cz.

Archivní foto z oslav 1. výročí Radia Kroměříž v roce 2013.