Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zdarma na Vypsanou fiXu a Visací zámek

05.11.2013


Visací zámek a Vypsaná fiXa vyráží na společné "Kulttour". Tedy kulturní turné kultovních kapel po kulturních domech. Zastaví se také v Kroměříži, koncert v Domu kultury v pátek 8. listopadu 2013 začíná ve 20:00. 

Vstupenky si můžete vyhrát na Radiu Kroměříž! Kdykoliv uslyšíte písničku jedné z těchto kapel, volejte 577 477 123 a nejrychlejší vyhraje dvě vstupenky v hodnotě 500 Kč! 

Obě kapely takto spolu vystoupí úplně poprvé. "Doufáme, že netradiční spojení patrně přinese i netradiční koncertní zážitek pro naše příznivce. De facto je společně nenecháme vydechnout. Visací zámek je stejně jako naše parta obalenej zvukem kultovní kytary Jolana," říká frontman pardubické Vypsané fiXy, Márdi. "Těším se, až společné setkání těchto nástrojů prořízne zdi kulturních domů a hlavně uši těch, kteří navštíví tuto povedenou taškařici," pokračuje Márdi.

Kapely zahrají průřez svým repertoárem a možná dojde i na společnou píseň či písně, ale které a jakou formou si zatím obě strany nechávají jako překvapení.

"V minulých letech jsme jezdili na turné s méně známými kapelami, jako jsou angličtí Pellethead nebo severočeští Ovčie kiahne. Letos jsme hledali skupinu už slavnou a protřelou, ať je nějaká změna. Vypsanou fiXu jsme doposud potkávali jen letmo na festivalech, tak se konečně seznámíme důvěrněji," vysvětluje Honza Haubert z pražského Visacího zámku, proč se sejdou tyto dvě kapely na jednom pódiu.

"Pozorovat životosprávu muzikantů je pro nás letitým koníčkem. Věříme, že ani posluchačům nebude spojení VZ + VF proti srsti a že koncerty budou vyhecovanější. A taky delší a pestřejší, prostě dva v jednom," dodává.

zdroj: DK Kroměříž