Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Ranní jízda

Baví Vás: Jitka Hrdličková

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Zpěvačka EVAH z Uherského Hradiště na Radiu Kroměříž

19.03.2021

Indie-popová zpěvačka a kytaristka Eva Hrabalová alias Evah pochází z Uherskohradišťska. Ve svých písních mísí jemné vokály, klasickou a elektrickou kytaru a elektroniku. Svůj první singl nazvaný Silhouette představila v roce 2019 klipem, který natočila s kreativním duem Czech Vibes na jihu Španělska. Téhož roku vydala písničku Island, jež vznikla ve spolupráci s Lukášem Chromkem. Klip k písničce režíroval její bratr Antonín Hrabal.

Písnička Pallet Of Paint vyšla v únoru letošního roku. Evah se tentokrát ujala kromě interpretace a textové stránky také produkce. V písni přirovnává svoje myšlenky k paletě barev a svoji mysl k malířskému plátnu, jenž mnohdy díky záplavě myšlenek připomíná dílo Jacksona Pollocka. Písnička je voláním po míru a klidu, utišení bouře myšlenek a nalezení krásy v přítomném okamžiku.

Evah dříve působila v indie pop-rockové skupině Side Effect, se kterou v roce 2017 vydala album The Way We Are. Momentálně pracuje na dalších písních, které plánuje vydat na jaře tohoto roku.

Evah můžete sledovat a poslouchat na těchto stránkách: