Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Hudební Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Danceshow - Oscarová noc v Kroměříži

29.10.2013


V pátek 8. listopadu 2013 v 18:30 začne v Divadelním sále Domu kultury v Kroměříži již 8. ročník veleúspěšné taneční Danceshow, letos pod názvem Oscarová noc. Součástí vystoupení bude i pozvánka na následující koncert Vypsané fiXy a Visacího zámku. Účastníci Danceshow budou mít velkou slevu a lístek na afterkoncert za 150 Kč.

Na Danceshow budou k vidění jednotlivé taneční páry, ale i formace latinsko-amerických a standardních tanců, na motivy neznámějších filmů. Klub sportovního tance Swing Kroměříž Vás tímto zve na nezapomenutelný večer plný velkolepých tanečních vystoupení. 

KST Swing Kroměříž je sdružením, které se věnuje soutěžním latinskoamerickým a standartním tancům pro všechny věkové kategorie – děti, junioři, mládež, dospělí i senioři.

KST Swing v roce 2009 oslavil 40 let od svého založení, což vypovídá o jeho dlouholeté tradici a kvalitě. KST Swing byl založen v roce 1969 partou nadšenců, která se tancem zabývala již více jak 10 let.

Od 70. let minulého století vedli klub manželé Henzélyovi, kteří se věnovali především skupinovým předtančením, se kterými měli v rámci ČR velké úspěchy. V polovině 90. let manželé Henzélyovi z KST Swing odcházejí a vedení přebírá současný vedoucí klubu a trenér Marek Dvorník. V roce 2010 do klubu přicházejí mistři Evropy a vicemistři světa, taneční pár Kateřina Kolmanová a Radim Přádka, kteří se podílí na chodu klubu a trenérské činnosti.

zdroj: KST Swing, DK Kroměříž
foto: Jaroslav Šafer

Související fotografie