Radio Kroměříž můžete poslouchat na frekvencích Kroměřížsko 103.3 FM, Uherské Hradiště 88.2 FM
Poslouchejte živě Rádio kroměříž

Právě posloucháte: Nonstop Mix Radia Kroměříž

Výběr přehrávače

JSME TU PRO VÁS

+420 577 477 123

VZKAZ DO STUDIAKulturní servis - Kroměřížsko.info

Pracovní servis

Psí domov

NAŠI PARTNEŘI

Rozhovor s kroměřížskou rodačkou Adélou Storzerovou Ničajevskou 20. 11.

18.11.2019

Chystáme pro Vás rozhovor s Kroměřížskou rodačkou Adélou Storzerovou Ničajevskou, a to již tuto středu 20. 11. mezi 17. a 18. hodinou.

Dozvíte se něco o její kariéře ve fitness, ale i její osobní názor na cvičení v dnešní době. Řeč rozhodně přijde i na její nově otevřené fitness centrum v Kroměříži, tak si to nenechte ujít!

Adéla vystudovala SŠ Oděvní a služeb ve Vizovicích. Nejprve pracovala v rodinné cukrárně, kdy během tohoto období začala cvičit. Později začala aktivně závodit v bikini fitness a protože byl zájem o její tréninky, absolvovala kurz fitness trenéra a začala se trénováním živit. Vzhledem k rostoucí kariéře se i s manželem přestěhovala do Prahy, kde pracovala jako osobní trenérka, a připravovala na závody jak sebe, tak i další nadějné závodnice. V kariéře má za sebou několik velkých úspěchů:

2017
vícemistryně Evropy v Bikini Fitness

2016
Ben Weider Legacy Cup Finsko 2. místo

Grand Prix Baikal Rusko 1. místo

2015
Mistryně světa v Bikini Fitness 

Mistryně Evropy v Bikini Fitness

Vícemistryně Evropy v Bikini Fitness (ženy)

Absolutní mistryně ČR

mistryně Moravy  a Slezska

Olympia Amateur Europe 1. místo

Arnold Classic Španělsko 4. místo

Již před pěti lety dostala nápad otevřít si vlastní fitcentrum. S manželem mají oba ke sportu blízko, a proto se chtěli věnovat něčemu, co je bude oba naplňovat a na co budou pyšní. Skrze sport se snaží pomáhat lidem. Vzniklo tak místo, jehož myšlenkou je především dobrá rodinná atmosféra. Tak vznikl Fithouse, jehož heslem je: „We are fitness, We are Family“.

Pokud byste měly sami nějaké dotazy, na které byste se Adél rádi zeptali, můžete je zasílat na adresu studio@radiokromeriz.cz